Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jenleg ezt levél tartalamát...

Benedek Tóth Reboot kérdése:

Jenleg ezt levél tartalamát szeretném bele tenni könyvemben ,de nem tudom jó lesz kérhetek kis tippet vagy tanácsot? És esetlegesen érdekelne teljes könyv is?

Figyelt kérdés

Feladó Elizabeth Loveheart eléggé érdekes főleg nem ismerek ilyen embert. Lassan felbontottam és elkezdtem olvasni tartalmát.


“𝒦𝑒𝒹𝓋𝑒𝓈 𝐸𝒹𝓌𝒶𝓇𝒹!

𝐿𝒾𝓁𝓁𝒾𝑒 𝓋𝒶𝑔𝓎𝑜𝓀, 𝒷𝑜𝒸𝓈á𝓃𝒶𝓉 𝒶𝓏 á𝓁𝓃é𝓋é𝓇𝓉, 𝒹𝑒 𝒸𝓈𝒶𝓀 í𝑔𝓎 𝓉𝓊𝒹𝑜𝓀 𝒾𝓃 𝓀𝑜𝓃𝓎í𝓉ó𝒷𝒶𝓃 𝓂𝒶𝓇𝒶𝒹𝓃𝒾.𝒮𝑜𝓀𝒶𝓉 𝑔𝑜𝓃𝒹𝑜𝓁𝓀𝑜𝓏𝓉𝒶𝓂 𝓂𝒾 𝓋𝒶𝓃 𝓋𝑒𝓁𝑒𝒹? 𝐸𝓁𝓁é𝑔𝑔é 𝓈𝑜𝓀𝒶𝓉 𝓀𝑒𝓇𝑒𝓈𝓉𝑒𝓂, 𝒽𝑜𝑔𝓎 𝒽𝑜𝓁 𝓈𝓏á𝓁𝓉á𝓁 𝓂𝑒𝑔, 𝒹𝑒 𝓋é𝑔ü𝓁 𝓂𝑒𝑔𝓉𝒶𝓁á𝓁𝓉𝒶𝓂, 𝒹𝑒 ú𝑔𝓎 𝑔𝑜𝓃𝒹𝑜𝓁𝓉𝒶𝓂 𝑒𝑔𝓎 𝓁𝑒𝓋é𝓁𝒷𝑒𝓃 𝒿𝑜𝒷𝒷𝒶𝓃 𝓂𝑒𝑔𝓉𝓊𝒹𝑜𝓂 𝒻𝑜𝑔𝒶𝓁𝓂𝒶𝓏𝓃𝒾 𝑔𝑜𝓃𝒹𝑜𝓁𝒶𝓉𝒶𝒾𝓂𝒶𝓉.𝒜𝓇𝓇𝒶 𝑔𝑜𝓃𝒹𝑜𝓁𝓉𝒶𝓂, 𝒽𝑜𝑔𝓎 𝓂𝒾𝑒𝓁ő𝓉𝓉 𝓋𝒾𝓈𝓈𝓏𝒶 𝓂𝑒𝓃𝓃é𝓀 𝓊𝓃𝒶𝓁𝓂𝒶𝓈 𝓀𝒶𝓈𝓉é𝓁𝓎𝒷𝒶𝓃 𝒷𝑒𝓈𝓏é𝓁𝑔𝑒𝓉𝒽𝑒𝓉𝓃é𝓀 𝑒𝑔𝓎 é𝓉𝓉𝑒𝓇𝑒𝓂𝒷𝑒𝓃. 𝒯𝓊𝒹𝑜𝓂 𝒻𝓊𝓇𝒶, 𝒹𝑒 𝓈𝓏𝑒𝓇𝑒𝓉𝓃é𝓂 𝒾𝑔𝒶𝓏á𝒷ó𝓁 𝓂𝑒𝑔 𝒾𝓈𝓂𝑒𝓇𝓀𝑒𝒹𝓃𝒾 𝓋𝑒𝓁𝑒𝒹. 𝟣𝟢 é𝓈 𝟣𝟤 ó𝓇𝒶 𝓀ö𝓏ö𝓉𝓉 𝒜𝓅𝑒𝓇𝒸𝒽𝓊 É𝓉𝓉𝑒𝓇é𝒷𝑒𝓃. 𝒩𝑒𝓂 𝒷𝒶𝒿, 𝒽𝒶 𝓃𝑒𝓂 𝒿ö𝓈𝓈𝓏 𝑒𝓁, 𝓂𝑒𝓇𝓉 𝓃𝑒𝓀𝑒𝒹 𝓃𝑒𝓂𝒶𝓁𝓀𝒶𝓁𝓂𝒶𝓈,𝓂𝑒𝓇𝓉 é𝓅ü𝓁𝓈𝓏 𝒻𝑒𝓁 𝓈é𝓇ü𝓁é𝓈é𝒷ő𝓁.


𝒞𝓈𝒶𝓀 𝒻𝑒𝓁𝒶𝒿á𝓁𝑜𝒹𝓇𝒶𝓂 𝑒𝓏𝓉 𝒷𝑒𝓈𝓏é𝓁𝑔𝑒𝓉é𝓈𝓉.

𝑅𝑒𝓂é𝓁𝒽𝑒𝓉ő𝓁𝑒𝑔 𝑜𝓉𝓉 𝓉𝒶𝓁á𝓁𝓀𝑜𝓏𝓊𝓃𝓀 !


𝒜𝓁á𝓇í𝓇á𝓈 𝐿𝒾𝓁𝓁𝒾𝑒 𝒥𝒾𝓃𝑔”



2021. júl. 26. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Nyomtasd ki, és ragaszd bele...
2021. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar a sok helyesírási hiba, akkor hajrá.
2021. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jaj...
2021. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletem annak, aki ki tudja olvasni ezeket a kacskaringós betűket vegyítve az alap betűtípus fajtával...
2021. júl. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 súlyos helyesírási hiba és vesszőhibák...
2021. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Még a kérdést sem tudtad helyesen leírni. De szerinted minket érdekelni fog a "könyved"? Vicces.
2021. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom kiolvasni.
2021. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!