Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már a Velünk...

Valaki olvasta már a Velünk véget ér c. regényt? Ha igen, szomorúan végződik?

Figyelt kérdés
Hamarosan el szeretnék kezdeni egy új könyvet de szomorú hangulatúra nincs kedvem jelenleg. Aki olvasta esetleg annak hálás lennék a válaszáért! 🥰

#Colleen Hoover #Velünk véget ér #Szomorú e?
2021. júl. 30. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Én olvastam, ez az egyik kedvenc könyvem:)

Nagyon elgondolkodtató, rájössz, hogy nem minden fekete vagy fehér.

Kicsit szomorú a hangulata, de nagyon megéri elolvasni, sőt szerintem mindenkinek el kéne olvasnia.

Az előítéleteidet lerombolja kb, rájössz, hogy nem ítélkezhetsz mindig a másik élete felett, mert NEM TE vagy abban a helyzetben, amiben ő.

Én már 2x is elolvastam és még mindig imádom(Colleen a kedvenc íróm btw)


Vannak benne vicces részek, van benne feszültség, ellentétes érzések dúlnak majd benned, mert tudod te mást csinálnál(vagy mégsem?).


Engem nagyon megérintett és nagy befolyással volt rám, főleg a gondolkodásomat fordította meg(nagyon jó irányba)


Olvasd el!! Aztán írd meg, hogy tetszett-e! :)

2021. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vége az, hogy igazából "szakítanak" (aki elolvasta a könyvet, érti, miért tettem idézőjelbe) A folytatása, az It starts with us-ban gondolom úgyis össze fognak újra jönni, bár még nem jelent meg magyarul, csak anolul ill. más nyelveken.
2023. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!