Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezik SCP akták témájú...

Létezik SCP akták témájú magyar nyelvű könyv? Láttam hogy sok videó van a témában, de én olvasi szeretnék :)

Figyelt kérdés

#magyar #SCP #SCP akták
2021. szept. 11. 21:49
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia ha még érdekel a téma akkor:

Magyar nyelven én fizikálisan létező könyvről nem tudok de az SCP wikin elképesztően sok információ van (Angolul). Vannak Magyar nyelve fordítottak is de ezekből kevés van. Itt mindent megtalálsz angolul köztök a SCP alapítványtól független szervezeteket mint pl: Káosz Felkelés,A Globális Okkult Koalíció és a többi. Illetve az SCP objektumuok részletes leírását SCP-001 től SCP-6090 ig: [link]

Ha jobb klikkezel akkor van ott egy olyan cucc hogy fordítás Magyar nyelve az így fordított szövegben néha vannak nyelvtani hibák de nem vészes annyira. A hivatalos magyar fordítások itt vannak: [link] . Remélem tudtam segíteni:)

2021. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
DeepL nevű programot használok fordításra már jó ideje. Sokkal jobb, mint a google meg bármi egyéb. Le kell tölteni, bemásolni a kívánt szöveget, és egy mesterséges intelligencia fordít, szinte tökéletesen, még a kontextust is figyelembe tudja venni.
2022. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!