Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tündéres romantikus fantasy...

Tündéres romantikus fantasy könyvek?

Figyelt kérdés
Nagyon rákaptam erre a műfajra előszőr a A levegő népét olvastam el és imádtam nemrég fejeztem be az Üvegtrónt és hasonlókat szeretnék

2021. okt. 15. 15:04
 1/4 Anna0806 ***** válasza:
68%
A Vastündérek sorozatot és a Wings sorozatot is nagyon tudom ajánlani. Mindkettő romantikus fantasy és egy kicsit durvább cselekményű is ahogy haladunk előre a történetben. Mindkettő sorozat 4 kötetes szóval nem olyan eget rengetően hosszúak. A Vastündérek közelebb áll hozzám valamiért bár a Wings-et olvastam 2x. Na mind1. Irtóra fantasztikusak és remek választás lehet akár mindkettő az Üvegtrón sorozat után, mert az is hasonló csak tripla olyan hosszú. Szerintem vágj bele. Oh és ha tudsz valami szuper fantasy-t azt én is szívesen venném, mert imádom a műfajt csak ritkán találni minőségi, izgalmas könyvet. Remélem tudtam segíteni.🥰
2021. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ esetleg ha a levegő népét nem olvastad akkor mindenképpen tedd meg mert nagyon jó!
2021. okt. 16. 08:17
 3/4 Anna0806 ***** válasza:
60%
Olvastam az első két részt, mert azokat sikerült megvennem még tavaly valamikor, de a harmadik még várat magára. El sem tudom hinni, hogy lett olyan sorozat amit nem vártam tűkön ülve, hogy be tudjam fejezni. Úgy látszik ez most eljött. Mindenesetre amint meglesz a harmadik kötet elolvasom újra az egészet, mert nagyon tetszett.
2021. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 askingcat666 ***** válasza:
Tüskék és rózsák udvara
2022. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!