Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok E./1 írt fantasy...

Mondanátok E./1 írt fantasy könyveket?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami hosszabb fantasy könyv sorit olvasni. Az ACOTARt már olvastam. Ha lennének benne spicy részek az sem gond, sőt. A Csontvaros sorozatra gondoltam, de az E./1. van, ami nekem zavaró 😕

2021. okt. 31. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Rosszul fogalmaztad a kérdést. A kérdésben kéred az E/1-t a leírásban már zavar.


Amúgy a World of Warcraftot ajánlom elsősorban. Én mostanába azt gyüjtigélem:)

2021. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elolvasni a Csontvárost. Eleinte lehet, hogy fura, de mindent meg lehet szokni.


A legtöbb normális könyv E/3-ban van, úgyhogy érdemes is lenne.

2021. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anna0806 ***** válasza:
100%
Fantasy ami E/1ben van a Vastündérek sorozat Julie Kagawa-tól. Esetleg a Szirénia öröksége trilógia Anna Banks-tól. Levegő népe trilógia Holly Black-től. Ezek mind E/1. személyűek. De próbáld meg az E/3at. Én olvastam így és be kell vallanom nagyon könnyű ráhangolódni sőt ettől szerintem még egy kicsit izgalmasabb is és talán ennek köszönhetően könnyebb a szemszögek között ugrálni.
2021. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!