Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtok olyan visszatérő dolgoka...

Írtok olyan visszatérő dolgokat, hasonló szereplőket, amik kb. minden Leiner Laura könyvben megjelennek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 22:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
6/8-as vagyok. Ezekről a könyvekről már hallottam, sajnos az első kettő nem is kapható. S nem is tudtam, hogy az első könyvekben fiú a főhős. Bár ismét forgalmaznák. A Közhelyeket jövőre olvasom.
2021. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
#6 Reninek nem rossz a viszonya az anyjával, az csak egy visszatérő geg, hogy nem tud főzni, nem komoly konfliktus. Reninek senkivel nincs rossz kapcsolata, látszik is, hogy eléggé burokban nőtt fel.
2021. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Nem olvastam végig az összes választ, szóval lehet volt már :D

Bexi-sorozatban azthiszem az illúzióban volt verekedés a vége felé. SzJG-ben pedig talán a reményben szilveszterkor. A kettő nekem nagyon hasonlított, főleg hogy egymás után olvastam a két könyvet 😄

2022. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

"Írok egy regényt, amiben egy útkereső katolikus lány az ELTE mellett dönt, s emiatt a szüleivel összetűzésbe kerül."


Bocs, hogy ez OFF, de mi baja van a szüleinek az ELTE-vel?

2022. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-es. :)

Mivel nem keresztény egyetem. Anna (a főszereplő) szüle azt akarják, hogy keresztény egyetemen folytassa a tanulmányait S nehezen fogadják el. Anna kikönyörgi, hogy oda mehessen végül.

Úgy gondoltam, hogy így izgalmasabb a regény, s főleg ami utána jön.

A kérdést eleinte félreértettem, tudom, de valóban hasonlít az a lány Renire.

2022. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

#15 Csak azért írom, mert jó pár keresztény évfolyamtársam volt az ELTE-n, egyiküket sem zavarta, hogy nem egyházi egyetem (sőt, tanárok közt is van hívő). Illetve ennek fordítottjaként pár ateista barátom meg a Pázmányra járt, és azt mondták, ők sem éreztek semmiféle nyomásgyakorlást, tehát a „keresztény egyetem” még ott is legfeljebb annyiban érvényesült, hogy volt 1-2 vallásismereti kötelező tárgy, de az is semleges nézőpontból, alapműveltség szintjén.

Nem beleszólni akarok, csak egy regénynél fontos a hitelesség, és nekem volt ELTE-hallgatóként ez fura volt. Gimnáziummal jobban működne, de nem tudom, a sztoridhoz illene-e ennyivel fiatalabb szereplő.

2022. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!