Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki rendelt már könyvet a...

Valaki rendelt már könyvet a Libristo nevű oldalról? Megbízható?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható, csak jó drága.
2022. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megbízható és úgy csomagolják a könyveket, hogy nem sérül.
2022. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Teljesen megbízható. Én már jó párszor rendeltem innen. Utánvétes fizetés is van, ha nem akarsz online.
2022. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, megbízható. annyi problémám van vele, hogy nagyon sok idő amíg ideérkezik a könyv, bookdepositoryról pl sokkal hamarabb megjön :D
2022. jan. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Pontosan mennyi idő volt, még megérkezett a könyved?

Én már több mint egy hete rendeltem az oldalról pár darab könyvet (első alkalommal, ezért persze utánvétellel), de még mindig nem érkezett meg. Érdekes, mert amikor a Libritől rendeltem (libri.hu), azok két nap alatt kiszállították boltba rendeléssel.

2022. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Libri Magyarországról küld. A Libristónak előbb meg kell rendelnie külföldről a könyvet, és csak utána tudja elküldeni neked. Az kapásból sokkal hosszabb idő.
2022. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


En egesz pontosan angolul es franciaul rendeltem mangat es 3 het minimum de inkabb 1 honap. De most az egyiknel 2-3 honapot irt. Francia Amazonrol bezzeg 1 het alatt megjott xd

2022. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok.

Uhh, értem, az jó sok idő. Igazából én is mangát rendeltem, pontosabban egy sorozatnak az első három kötetét angolul. Hogyha külföldről kell berendelnie az oldalnak, akkor nem csodálom, hogy 1 hónapig is eltartott, még megjött. Azért köszi az infót!

2022. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!