Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ilyen könyvek léteznek?

Ilyen könyvek léteznek?

Figyelt kérdés

Soha nem olvastam el semmilyen könyvet.

2020-ba Dr.Csernustól a "Kiút" című szerintem nagyon jó könyvet elolvastam. nagyon sokat tanultam belőle. úgy 95%-val egyetértek amit ír Dr.Csernus. Nagyon megérte! (mert volt róla fent youtubeon kisebb fajta több 1,5p videók)


Pont most youtubeon hallgattam Popper Péter pszichológus beszédeit, amik nagyon jó hatással vannak rám

nyugodtabb vagyok még a beszédétől is.

Igazából most is elakarok valami olyat olvasni ami a következőhöz kapcsolódik:


túlagyalás,félelem,szorongás,depresszió,beszűkült tudatállapot, önelfogadási dolgok


Sajnos címet bárki odaírhatja a tartalmat viszont nem tudom hogy mi van benne és egyáltalán hogy ki a író? hogyan tekinti a világot?

Van olyan könyv amit esetleg ezekre összpontosít?

és amit ti is olvastatok és "átadott" nektek valamit?



2022. jan. 21. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:

*ami még fontos: úgy ahogy a "kiút" című könyv is.

Ébresszen bennem gondolatokat a tudatosságra hogy máshogy éljek, gondolkodjak, oldjam meg a hibáimat.

2022. jan. 21. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:

A következő szerzők műveit ajánlom ezekben a témákban:

Almási Kitti, Bagdy Emőke, Osho, Gabrielle Bernstein, dr. Belső Nóra, Byron Katie

2022. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Florence Littauer : Személyiségünk rejtett tartalékai.

Ez is segíthet abban, hogy másképp gondolkodj és old meg a problémáidat. Illetve az emberekre is másként tekinthetsz, talán kicsit könnyebben megérted őket.

Én nagyon szerettem.

2022. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tolle: A most hatalma
2022. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Rengeteg féle érdekes könyv létezik, de ha igazán komoly változást akarsz, akkor érdemes pszichológushoz menni és személyre szabottan dolgozni a változásokon. A könyvek általános dolgokat írnak, amik egyik része egyik embernek, másik része másik embernek más-más mértékben segítség. Személyesen dolgozva egy szakemberrel sokkal koncentráltabban a saját problémáiddal, a saját változásoddal tudtok dolgozni. Persze ahogy egy könyvnél, a személyes munkánál is nagyon fontos, hogy megfelelő módon szólítson meg a másik stílusa, hangneme, beszédstílusa és persze átjöjjön a szakértelme is.
2022. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!