Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan lehet régi, dohos,...

Hogyan lehet régi, dohos, rossz szagú, poros könyveket "újjávarázsolni"? Van egy csomó régi mesekönyvünk, de allergiások lettünk, így nem merem használni őket. Most még a napra se tudom kitenni.

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 11:22
 1/2 anonim válasza:
Adobe Reader --> .pdf --> DVD kiirni
2010. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked a házi praktikás könyvünkbe, hogy mit ír a könyvekről és találtam benne olyat, hogy a penészes oldalakat szórjuk be kukoricaliszttel, majd néhány nap múlva keféljük le... de mivel te nem igazán ilyesmit keresel...találtam egy kimondottan erre a problémára való megoldást: Hogy megszüntesd a dohos szagot, tedd a köteteket külön-külön egy papírzacskóba, és szórj bele két evőkanál szódabikarbónát. Nem kell megrázni a zacskót, csak kösd be a száját. Egy hétig tartsd száraz helyen. Amikor kinyitod, porold le a maradék szódabikarbónát a könyvről, és búcsút is mondhatsz a dohos szagnak.
2010. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!