Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Romantikus regény ajánlás?

Romantikus regény ajánlás?

Figyelt kérdés

A következő paraméterekkel keresek olvasnivalót:


-romantikus regény

-boldog befejezés

-a központi férfi karakter jó esetben cinikus/szarkasztikus humorral rendelkezik, csípkelődős, de mégis szerethető, intelligens, úriember forma

-nem baj, ha vannak benne klisék

-nem baj ha "nyálas"



2022. szept. 29. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvmolyképző Rubin pöttyös könyveit ajánlom.
2022. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Danielle Steel regényeit ajánlom. Klasszikus, de én szeretem.
2022. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jane Austin. Örök klasszikus, de ebben a témában az egyik legjobb.
2022. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Időtlen szerelem: nagyon jól megírt trilógia, amelyben nagy szerepe van benne a szerelemnek. Mostanában játszódik, nagyjából mindegyik illik rá azok közül amiket fenn írtál


Jane Eyre: romantikus regény, régebbi időben játszódik. Nekem nagyon tetszett. A végén ott is megtalálható a happy end, miközben a történet során több akadály is felmerül


Leiner Laura könyvek: az összeset csak ajánlani tudom! Mindegyik a romantikus regények közé sorolható, mégsem elcsépelt regényekről van szó. A fent írtak alapján talán a legjobban a Bexi és Szent Johanna gimi sorozatot tudom ajánlani, de ha ilyesmi könyveket szeretsz, mindegyik tetszhet szerintem


Hirtelen ennyi jutott eszembe:)

2022. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Riley Baker könyveit ajánlom.:)
2022. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!