Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez pontosan mit jelent?...

Ez pontosan mit jelent? Elbénáztam valamit?

Figyelt kérdés

Először rendeltem a bookline-ról. 2 könyvről van szó,mindkettő alatt azt írta,1 órán belül. A rendelésnél a címem is megadtam,na meg a kártyám adatait is. A pénzt le is vonta és elvileg már meg is érkezett a csomagom. A könyveket le tudom tölteni pdf formátumban.

Ez azt jelenti,hogy nem fogják kiszállítani?

Megoldható lenne,hogy visszakapjam a pénzem? (Nem pdf-ben szerettem volna olvasni.) A válaszokat előre is KÖSZÖNÖM!



2022. okt. 23. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 órán belül nem szállítanak ki neked sehonnan semmit. Tipikusan az online értékesített dolgoknál van ez feltüntetve, hogy ha esetleg bármilyen feldolgozási csúszás is akadna, néhány percen belül vagy egy órán belül hozzáférsz ahhoz, amit megvettél. Ez nyilván csak digitális tartalom lehet.

A leírásban egyértelműen ott kell lennie, hogy ebookot vettél. Vagy esetleg fizikai könyvet + ebookot csomagban (vagy ingyen jár hozzá az ebook), és a digitális tartalmat értelemszerűen azonnal megkapod, míg a kiszállítás időbe telik.


Nem linkelted miről van szó, de bízok abban hogy tudsz értő olvasni.

2022. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:
100%
Beszélj az ügyfélszolgálattal, szerintem megoldható a dolog.
2022. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eBook-ot vettél, akkor azt is kapsz, nem lesz kiszállítás. Máskor légy körültekintő, és most vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.
2022. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem az ügyfélszolgálattal egyeztetsz, hanem itt, akkor nem fogod visszakapni a pénzed.
2022. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 belapus ***** válasza:
100%

Vélhetőleg e-könyvet vásároltál.

Néhány információ és egy idézet az ÁSZF-ből...


[link]


"El lehet állni a vásárlástól e-könyvek esetében?

E-könyveknél elállásra a letöltés megkezdésekor megjelenő nyilatkozat elfogadása előtt van lehetőség, a nyilatkozat elfogadása és a könyv letöltése után már nincs."

2022. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!