Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rendeltetek már könyvet a...

Rendeltetek már könyvet a libristo.hu ról? Megbízható?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Szép napot.

Nézz szét más oldalakon.

Olcsóbbak.

Már ha valóban csak a papír alapúak érdekelnek.


A moly.hu,lira,Google a te barátod is.

2022. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már többször is rendeltem, nagy összegben is. Nekem soha nem volt vele gondom. Sokszor megjött már jóval idő előtt a termék, volt amikor kicsit késett. A termékek általában hibátlanul értek ide, ha hibásan érkeztek akkor is csak kisebb hibáik voltak.

És hozzá kell tennem, hogy nem értek egyet az előttem szólóval. Szerintem a libriston az árak többnyire barátságosak. Kivéve a friss megjelenéseket. Azok sajnos szerintem is drágák.

2022. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ 2-es, azóta már rendeltem onnan és nagyon meg vagyok vele elégedve
2022. dec. 27. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha hibásak, akkor cserélik? Amit rendeltem az konkrétan valamikor a sarkára eshetett és szészakadt a ragasztása, eldeformálódott a sarka. Tehát nem esztétikai hiba..

Már jeleztem, kíváncsian várom a választ.

2023. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! Többször rendeltem a Libristo-tól. Hamar megjönnek a könyvek. Mindenkinek ajánlom.
febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is jó tapasztalatom volt velük, a hibásat is cserélik, abszolút korrektek.

Nyugodtan rendelj.

febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!