Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gazdag papa, szegény papa?

Gazdag papa, szegény papa?

Figyelt kérdés
A gazdag papa, szegény papa című könyv és a gazdag papa, szegény papa fiataloknak című könyv között van különbség? Az egyiket elolvastam. A másik tudna újat adni? Vagy ugyanaz a tudás van mindkettőben?

2022. nov. 16. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne fáradj ilyesmivel szerintem! Jó hobbi nyilván, amíg hobbi... Mondjuk takarítás közben hangoskönyveket hallgatni jól kölcsönvehető mindseteket keresve bennük. De ennyi, oké? A tudás 90%-a számtalanszor elbukva és talpra állva lesz meg. Kyiosaki szerintem kicsit messze van a mi realitásunktól, de a jó gondolatai és a szemlélete nagyobb része érdemesek továbbgondolásra. Van jobb magyar youtuber, aki a lelke mélyéről hoz elő igazságokat, miközben arra bíztat, hogy ne neki higgy.
2022. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!