Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb Leiner Laura...

Melyik a legjobb Leiner Laura karakter?

Figyelt kérdés

Most speciel csak a főszereplőkre gondolok, mint Reni, Lia, Beki, Zsófi, Hanna, Sára, szóval értitek. A főszereplő lányra.


Szerintetek melyik a legmélyebb karakter, aminek tényleg van személyisége, és érző embernek tűnik és nem csak egy droidnak 😂

Szerintem Sára és Hanna a legjobb karakterek, mert van múltjuk, ebből kifolyólag egy személyiségük és világnézetük, aminek szerepe van a sztoriban. Tehát nem csak úgy történnek velük a dolgok, hanem látszik, hogy a személyiségük és a döntéseik alakítják.


Hanna és Sára közül pedig nekem Sára szimpibb, mert vele lehet a legjobban azonosulni.


Vagy pl Beki, a Bexiből. Ő is egész jó karakter, csak mindig ő a jó, ő az okos, aki mindig tudja mit kell tenni. Tehát néha úgy van beállítva, mintha mindenkinél jobb lenne. Az a sok ömlengés arról hogy ő mennyire más mint a többi lány, és a többi előadó eladja magát, csak ő nem.

Tehát végülis Beki nem egy rossz karakter, csak túl tökéletesnek van beállítva, ami nagyon nem realisztikus.


Reni meg abszolút egysíkú, szürke karakter. Alig tudunk róla valamit azon kívül, hogy szeret olvasni és szereti a Beatlest. És felszínesnek is tűnik néha. Corteznél többször hangsúlyozza ki, hogy helyes és menő, mint hogy a valódi értékeire koncentrálna. De viszont tetszik benne, hogy nem olvad be a tömegbe csak azért hogy befogadják, tehát továbbra is olvas sorozatnézés helyett, kiáll a barátai mellett, nem hagyja ott őket a "menők" miatt. Szóval ez pozitívum benne.


Zsófit a bábelből nem tudtuk igazán megismerni, de benne is idegesített az az "én nem olyan vagyok mint a többi lány" hozzáállás. De amúgy meg tetszik a karaktere, az a szétszórt, összevissza beszélő, kaotikus személyisége valószerűnek tűnik, és lehet vele azonosulni (legalábbis én tudok 😀)



Lia személyiségét is alig ismertük meg, bár Leiner Laura nagyon jól ír, de egy éjszaka alatt nehéz bemutatni egy karaktert teljesen.



Szóval ha sorba kéne rendezni akkor

1. Sára

2. Hanna

3. Zsófi

4. Beki

5. Lia

6. Reni


Nektek mi lenne a sorrend, és miért?



2023. febr. 19. 09:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Bexi>Hanna>Sára>Lia>Reni>Zsófi
2023. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a sorrend

Bexi

Hanna

Zsófi (ahoz képest hogy csak egy részes könyv, szerintem jól kijött a karaktere)

Sára (le leszek pontozva, de nekem ő nem szimpi :D )

Reni

Lia

2023. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le csak azért, mert nem értünk egyet 😂 normálisan elmondod a véleményed, ez tök okés.

Amúgy miért nem szimpi Sára?

És mi fogott meg Zsófiban?

És mivel te vagy itt a második aki Bekit az első helyre tette, megkérdezem, mi szimpi benne ennyire?

2023. febr. 19. 17:25
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Köszi :P Sokszor tapasztaltam ilyen LL-es kérdéseknél, hogy lepontozgatják az esetleges negatív véleményt, de örülök, ha nézeteltérések ellenére is ki lehet beszélni ezeket a dolgokat :D


Sára nekem kicsit egyszerű, semmilyen karakter volt. Pedig te is írod, és sok más ilyen véleménnyel is találkoztam, hogy az egyik legjobb karakter, de nekem valahogy nem jött át. Bekiben nagyon szerettem, hogy nem "adta magát oda" azonnal Márknak, sokáig az érzéseit sem mutatta ki neki (vagy legalábbis igyekezett palástolni :D), mindig volt egy tartása, nem úgy, mint pl Reninél, aki kb végig isteníti Cortezt, elnéz neki mindent.

Persze lehet azért is szimpatikusabb nekem Beki mint Sára, mert én meg az előbbivel tudok jobban azonosulni. Pedig utóbbival névrokonok vagyunk :D ;)


Zsófiban pont az a szimpi nekem is, amit te leírtál, szétszórt, sokat beszél, tetszik a szarkasztikus humora, hogy szeleburdi, mindent kommentál... olyan kis vidám, jópofa karakter.

2023. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ebben egyetértek, tetszett Bekiben, hogy nem engedett rögtön az érzéseinek, bár ezt részben amiatt tette, mert nem bízott teljesen Márkban, hogy lehet vele hosszú távra tervezni.

Csak benne az idegesített, amikor arról beszél, hogy ő milyen átlagos, bezzeg Lady Gaga meg más külföldi sztárok folyton csak buliznak és extra dolgokat csinálnak. Pedig tuti Rihanna is szeret sorozatot nézni vagy a kutyájával játszani. Ők is emberek.

Meg mikor más magyar énekesekhez hasonlítja magát, mintha ő lenne az egyetlen aki nem adja el magát. Ez néha idegesít, de amúgy ő is jó karakter

2023. febr. 19. 18:51
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Russel
2023. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is Hanna és Sára, de főleg azért, mert ezek már komolyabb témákkal is foglalkozó regények.
2023. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Pali1977 ***** válasza:
100%
Nekem Hanna pont szimpatikusabb volt, mint Sára. Na és ott van Kornél. De ha a Bexi sorozatot nézzük, egyértelműen Körte (ha nem a főszereplőket vesszük) És Aszádék is :) bírom a sok oltást benne. Amúgy Máté karaktere is nagyon jól meg van írva, attól függetlenül, hogy ő egy kifejezetten negatív karakter (Iskolák versenye első trilógia)
2023. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sakura-sama ***** válasza:
92%
Nekem Zsófi volt a legszimpatikusabb, mert nem szeretett bele első ránézésre a szerelmébe (Reni). Nem szenvedett végig (Hanna). És valamennyire lehet vele azonosulni (elég kevesen vagyunk híres énekesek)
2023. márc. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9es!

Hanna okkal szenvedett, de értem azért mire gondolsz

2023. márc. 17. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!