Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet ennek a könyvnek a...

Mi lehet ennek a könyvnek a pontos címe, ha van ilyen, miért nem találom sehol?

Figyelt kérdés
Kb. 1 évvel ezelőtt antikváriumban találtam egy könyvet, úgy emlékszem ez volt a szerző és a cím: Eloi Leclerc: A nők erkölcsi élete. A kiadási évet sajnos nem tudom, valószínűleg nem volt oda írva, de mindenképpen II. vh előtti kiadásról van szó, tehát 1910-20-30-as évek illetve talán még a 40-es eleje is szóba jöhet. A baj az, hogy akármelyik könyvtárban kutattam Éloi Leclercnek ilyen című könyve nincs, sőt összességében az egész Internet sem ad ki ilyet, de még hasonlót sem. Többen is vannak akiknek hasonló neve van: Jean Leclercq, G. L. Leclerc de Buffon, Joseph Lecler, Yvan Leclerc, Henri Leclerc, Max Leclerc, Y. Monique Leclerc, Janine Courtillon-Leclercq, Henri Leclercq, Claude Leclercq, Jules Leclercq de senkinek ilyen című könyve. Ha a címre keresek rá: nincs ilyen című könyv. Ezt mind azért, hátha még sem jól emlékszem a könyvre, miközben 98%-ban úgy érzem jól emlékszem. Az antikváriumban sajnos már nincs meg ez a könyv, és az antikváriumos sem emlékszik rá. Lehetséges, hogy vannak/voltak olyan könyvek amelyeket nem jegyeztek be sehol?

2023. márc. 14. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá a Múzeum körút 35-ben. Nekik van központi adatbázisuk.

Hátha tudnak róla.

2023. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ez? Legouve Ernst: a nők erkölcsi története?
2023. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*ernest
2023. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kizárásos alapon elképzelhető, hogy az ismeretlen Ernest Legouvé alakult át a már ismert Eloi Leclercq-é, a történet pedig életté, az egy év alatt, a fejemben. (?)
2023. márc. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!