Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Hat varjúból lesz harmadik...

A Hat varjúból lesz harmadik rész?

Figyelt kérdés
Most olvastam ki a duológiát és nagyon nagyon tetszett. Utána kerestem interjúknak hátha valahol említi a folytatást az írónő de nem találtam. Valahol viszont azt hallottam hogy lesz, úgyhogy ha valaki tudja biztosan akkor az kérlek írja meg!

2023. márc. 18. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Moly általában elég megbízható, meg a goodreads, és az író honlapja. Ha egyik sem említi, akkor nem várható. Az írónő pedig duológiának írja a Hat varjút, és a szintén grisavilágban játszódó A sebhelyes cárt is, aminek csak az első része van egyelőre magyarul.
2023. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat varjú, hat könyv.
2023. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs hivatalosan bejelentve h lenne. Az írónő csak annyit mondott, hogy nem veti el a lehetőségét a folytatásnak, dirket úgy fejezte be.

Szóval benne van a pakliba, hogy lesz, de kicsi eséllyel.

2023. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!