Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak a Fogoly a sötétben...

Vannak a Fogoly a sötétben hez hasonló témájú és brutalitású könyvek?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni de nem találtam hasonlót se! Tudnátok írni hasonlókat?

2023. ápr. 3. 04:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ebbe a tematikus sorozatba tartozik az általad írt is, a többi is hasonló.

2023. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Peter James: Kegyetlen tréfa


Nem ismerem azt a könyvet, amelyiket írtad, de szerintem ezt a könyvet érdemes elolvasnod.


Ártatlan tréfának indul az egész - esküvő előtti „kanmuri" keretében a haverok megtréfálják a vőlegényt: koporsóba zárják, és el is földelik a terveik szerint egy-két órára a kapatos ifjú férjjelöltet, Michaelt, aki egyébként sikeres üzletember, s egy valódi álommenyasszony várja... Azonban minden egészen másként alakul: a négy barát egy óra múlva halott, és senki sem tudja, hol van Michael. Vagy mégis? Van valaki, aki segíthetne, de hallgat. Mert ami az egyik embernek sorscsapás, az a másiknak maga a megtestesült szerencse. Ilyen egyszerű ez. Mondhatni, halál egyszerű! Ezzel a móka helyét átveszi a halálos játszma: kijut-e élve a naiv Michael a lecsavarozott koporsóból? Megoldhatja-e a rejtélyt a szokásos rendőri praktikákkal Grace főfelügyelő.

2023. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lemaradt a a link:


[link]


Egy próbát megér.

2023. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!