Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Még régen olvastam egy könyvet...

Még régen olvastam egy könyvet és az Istenért nem jut eszembe, mi lehetett a címe. Valakinek ötlet esetleg?

Figyelt kérdés

A történetben női főhős van, a csaj valamiért menekül, így jut el a hegyen álló várba, ahol férfiak élnek, akiket megátkoztak, mert még az ókorban harcosok voltak és feldúltak valami templomot. A pasik este kinyírják az egyiküket minden alkalommal egy bizonyos időpontban, ez is az átok része. És a főszereplő pasinak halálfélelme van, ha kikötözik, mert még az ókorban így árulták el. Ezt egy szex jelenet keretében a csaj megoldja neki. Jön valami főgonosz is közben, de azt már felidézni se tudom. Azt tudom, hogy összecsapnak.

Elég kusza, de kb 10 éve olvastam, így talán elnézhető :)

Szuper lenne, ha valaki ennyiből is ki tudná találni, mi lehetett, mert napok óta ezen agyalok és így, hogy semmi konkrétum nincs meg belőle, hiába próbálok rákeresni.



2023. máj. 5. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem olvastam, de fülszöveg alapján?

[link]

Vagy valamelyik folytatása.


Esetleg lehet még a Halhatatlanok alkonyat után vagy a Fekete tőr testvériség valamelyik része, azok is hasonló kaptafák, ősi vad pasik nő által szelidítve. :)

2023. máj. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem az lesz, amit linkeltél. Legalábbis a cím ismerős :D

Köszönöm a segítséget!

2023. máj. 16. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!