Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha tetszett nagyon az első...

Ha tetszett nagyon az első Dűne film akkor érdemes elolvasni a dűne regényeket?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Ha amúgy nem olvasol epic fantasy és nagyobb volumenű sci-fiket, akkor csalódás lehet. A regény mindig más, mint a film, mert eleve más médium, máshogy ér el hatásokat. Ha olvasol efféléket, akkor mindenképp tégy egy próbát.

Én sci-fis vagyok, nekem nem kifejezetten kedvencem a Dűne. Értékelem a munkát, amit az író belefektetett, és van benne kreativitás dögivel, de ahogy meg van írva, az nekem kicsit gyermeteg sok helyen.

2023. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
A filmnél természetesen mérföldekkel jobb a regény, a film a lába nyomába sem ér! Nagyon fontos, hogy először mindig a regényt olvasd el, ha közeleg egy filmes feldolgozás, mert akkor elkerülhető lenne, hogy ilyen módon legyenek felhájpolva nagyon rossz filmek, mint pl a dűne film, ha a regényhez hasonlítom, konkrétan ipari hulladék az a film!
2023. máj. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hintalow ***** válasza:
100%

A könyv mèg a filmhez kèpest is lassú ès hömpölygő, a politikai machinációk teszik ki a nagy rèszèt.

Akkor ajánlom ha nem tartottad a filmet nagyon lassúnak (ahogy az emberek többsège)

2023. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon lassú volt a film, és nem értem miért nem játszott benne a Jenna portéka.
2023. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!