Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A szjg-ben melyik részben jön...

A szjg-ben melyik részben jön össze Arnold és Reni?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam fb-n kommentben hogy össze jönnek később és elvileg Arnold "becsapja" vagy valami ilyesmi volt és erre lennék kíváncsi hogy tényleg van e ilyen rész.

2023. jún. 29. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

!! Spoiler!!

Igazából nem jönnek össze, csak Arnold megcsókolja egyszer Renit, de a sztori végéig elég hullámvölgyes a barátságuk.

2023. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a "becsapja" dolog úgy néz ki, hogy egy névtelen iskolai feladatban Cortez úgymond szerelmet vall Reninek, de mivel névtelen a dolog, Arnold magára vállalja.
2023. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak összejönni.
2023. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Spoiler! 2-es: tulajdonképpen abban a feladatban valamilyen szinten mindketten szerelmet vallanak Reninek, mert Cortez Reniről nevezi el a hajóját, de tulajdonképpen Arnold is, mert ő meg Reni honfoglalós királyság nevét írja, ami képletesen őt jelenti, csak nem olyan konkrét, mint Cortezé.
2023. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttek össze. Utoljára talán Párizsban mentek el kávézni vagy valamilyen könyvtárba, de Reni már nem nagyon tartotta barátjának. Valószínűleg nem sokkal a könyv befejezése után már nem is nagyon tartották a kapcsolatot. Kár érte, mert szerintem Arnold megérdemelt volna egy jobb véget is, még ha nem is Renivel.
2023. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nem jöttek össze!
2023. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Utalt arra a regény, hogy Arnold elkezdett érdeklődni más iránt és megnyílt. Úgyhogy rendben lesz.

Az én véleményem nem lesz rendben Cortez-ről: én Reninek képzeltem volna el jobb jövőt helyette és kimászni a Cortez-pöcegödörből. ^__^"" Én felnőttént v.sz.l. már másképpen látom, semmilyen biztos jövőképük nincs.


35/F

nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem jöttek össze! Egyébként nekem volt a könyv olvasása közben egy olyan érzésem, hogy Reni szülei azt akarják hogy Renáta és Arnold összejöjjenek.
ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!