Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy könyvet. Nagyon...

Keresek egy könyvet. Nagyon régen olvastam és sem a címét sem az íróját nem tudom. Valaki esetleg felismeri?

Figyelt kérdés

Egy ilyen posztapokaliptikus világban játszódott úgy emlékszem. Leigázták a világot a vámpírok, az emberek ilyen csoportokban városokban élnek és falak vették körül. Egy lányról szól aki kimegy a falakon kívülre élelmet keres talál is valahol valami konzerveket, de megtámadják és vámpírrá változtatják. Ezután a városba nem mehet vissza és (úgy emlékszem közben valaki aki átváltoztatható azzal van egy ideig utána elmegy) egy embercsoporttal tart ezután, de ők nem tudják, hogy vámpír és beleszeret egy fiúba a csoportból. Úgy emlékszem a könyv végén a fiú rájön, hogy vámpír.

Sajnos csak ennyire emlékszem. Valaki tudna segíteni ?



2023. júl. 4. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Őőőő nem ismerem, de az alap setting erősen emlékeztet a Pap (the Priest) c. filmre. Esetleg ezen a nyomon elindulhatsz, lehet, hogy valahol megjelölik a film ihletésére zolgáló forrásként ezt a könyvet.
2023. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem könyv alapján van. És nem igazán van köze a sztorinak egymáshoz. Csak annyi, hogy ez is vámpíros. Nem hiszem, hogy abból amit én keresek lenne film.
2023. júl. 5. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
A szetting ami hasonlít, az emberiség falak mögé húzódott a vámpírok elől. Igaz, kb itt meg is áll a hasonlóság, de na:D
2023. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt keresed: [link]
2023. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen!!

Köszönöm már régóta keresem.

2023. júl. 11. 00:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!