Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az égi hivatalnok áldása...

Az égi hivatalnok áldása "fanok"!? ⬇️

Figyelt kérdés
Szóval hogyha egy szellem hamvait elpusztítják a szellem meghal. És ezért ugyebár féltik a hamvaikat mertha rossz kézbe kerül, irányíthatják őket azzal hogy fenyegetőznek az elpusztításukkal. Viszont hogy lehet" elpusztítani" egy ember hamvait? Feloldják vízben?😂 Eggyátalán oldódik? Csak egy kiss mellékes kérdés, gondoltam hátha akad itt valaki akivel lehet ilyenekről beszélni🤷‍♀️ (még csak az 1. résznél tartok de láttam az anime és a manhwa változatát)

#Mo Xiang Tong Xiu: Az égi hivatalnok áldása #Hua Cheng #Heaven officals blessing #Szellemek hamvai #Hamvak elpusztítása
2023. júl. 6. 15:52
 1/1 anonim válasza:
Lol erre nem is gondoltam, de valószínűleg van valamilyen varázslat ami elpusztítja
2023. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!