Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szól a Caraval könyvsoro...

Miről szól a Caraval könyvsorozat és a Kegyetlen herceg ,valamint a Szerelem képlete?

Figyelt kérdés

Hallottam már róuk de nem merek hozzájuk fogni vélemények olvasgatása nélkül ,valamint van bennük szerelmi szál ?

Előre is köszi a választ.



#könyv #ajánlás #Caraval #A szerelem képlete
2023. júl. 12. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Caravalt most olvasom, van benne szerelmi száll és nekem nagyon tetszik maga a történet is. A Kegyetlen herceg nekem annyira nem jött be, de ember válogatja.
2023. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anna0806 ***** válasza:
A kegyetlen herceg trilógiát olvastam. Meg is van mindhárom kötet. Röviden a sztori az, hogy egy emberlánynak kisgyerekként egy vörössapkás megöli a szüleit és őt, valamint az ikertestvérét és a félig tündér nővérét visszaviszi tündérföldére. A főszereplő lány ott nő fel, megtanulja elsajátítani a tündérdolgokat aztán tanúja lesz a koronázáson, ahogy kivégzik az egész királyi családot, kivéve két testvért. A főszereplő csaj összeáll a legkisebb herceggel és ezután három köteten keresztül megy közöttük a huzavona. Lesz benne szerelmi szál, bár nem az a tipic romantikus cucc, hanem az erőszakosabb fajta. Titkok, ármányok és egy csomó harc. Én összességében bár az elején nagyon nem szerettem mire befejeztem azt mondom egyik kedvenc fantasy-m
2023. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Caraval trilógiát én is olvastam, nagyon szerettem. Van szerelmi szál,
2023. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!