Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Volt valami csattanó vagy...

Volt valami csattanó vagy érdekesség a 40 nyári nap végén?

Figyelt kérdés
Én eddig iszonyat nagy LL fan voltam de lehet azért mert mar érettebb lettem vagy csak egyre rosszabbakat ír, de engem valahogy nem fog meg, az összes könyve egy tini lányról szól aki szerelmes lesz és tok egyértelmű hogy a végén összejön a fiúval, nem nagyon akarom tovább olvasni szóval ha volt benne valami érdekes amit kár lenne kihagyni leírnárok? Köszönöm

2023. júl. 16. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Semmi 🥲 Borzasztó az a könyv.
2023. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%
Tényleg semmi nem volt. Unalmas
2023. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Leiner Laura sajnos azok közé a szerzők közé tartozik, akik évtizedek alatt sem fejlődnek semmit. Ugyanazok a karakterek, ugyanaz a séma, ugyanaz a teljesen átlagos írásmód.

De igazából nem gond, mert azokat, akik kinőnek az írásaiból, felváltja egy új nemzedék, szóval mindig lesz olvasóközönsége.

2023. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
SPOILER: Zoé és Szakó a végén összejönnek. Igazából nagyjából ennyi. Sztem mondjuk volt benne tanulság, nem volt annyira rossz mint ahogy leírtátok
2023. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó könyv, szerintem érdemes elolvasni. Azért teszik le sokan, mert nem a megszokott, kicsit lassabb.
2023. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl gyorsan zárta le, pedig egészen addig lassított felvételként futott a könyv. Nem a legerősebb alkotása.


35/F

nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!