Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mao dao zu shi van ebookon...

Mao dao zu shi van ebookon van e magyarul? Vagy egyéb jó sztori anime manga manhwa dongua stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok kicsit ráfüggtem az írónő 2 írására. Animéjét, manhwáját is végigolvastam. Heaven official Blessing még elérhető rajongói fordítással kónyvben és szuper lett.

Keresem a mao dao zu shi van ebookra, de nem találtam csak könyvre. Tud valaki valami tanácsot? Mivel itthon hivatalosan kikerült minden rajongói fordítás eltűnt, pedig a rajongó fordítások sokkal jobbak.

Nem, nem a BL kategória miatt, alapjáraton nagyon jól adja át az egészet. Ha van még hasonló olvasható/ nézhető várom a tanácsokat, de animeből sajnos már rengeteget megnéztem, nem tuti hogy lesz új.

Anime/donghua-angol,magyar.

Manga/manhwa -angol, magyar

Novella/regény -magyar nyelven



2023. aug. 29. 13:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Mo dao zu shi-természetesen elírtam ezt is:)
2023. aug. 29. 14:01
 2/3 anonim ***** válasza:

A privátban küldött linkeknél, ahol megjegyeztem, hogy "saját gyűjtemény :)", az 1000 FANTASY PACK mappában az első 5 A démoni kultiváció nagymestere könyv.


A Heaven official Blessing manhua a nanashi.hu oldalon fordítás alatt van. A 16. fejezetnél tartunk jelenleg.

Ugyanezen az oldalon van más olvasnivaló is.

2023. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
swallowed star, douluo dalu/soul land, scumbag system
2023. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!