Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az utóbbi időben foglalkoztat...

Az utóbbi időben foglalkoztat az olvasás kérdése. Szeretnék relatíve "sokat" olvasni. Még sem köt le az olvasás. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Márai-t találtam érdekesnek valamiért, vettem is pár könyvet tőle. Elsőnek belekezdtem az "Egy polgár vallomásai" c. könyvébe, de nem nagyon köt le.

Rossz érzés, mert még is szeretnék olvasni. Talán nem ő az én íróm? Vagy csak kifogtam egy "nem hozzám való könyvet"?

Mit ajánlanátok? Mivel kéne próbálkozzak?



2023. nov. 2. 09:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképpen próbálgatok valamit ezek közül.
2023. nov. 4. 12:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Majd jelezz vissza, ha valamelyik megtetszett, hátha arra lesz újabb ajánlata valakinek. Illetve moly.hu-n nézd meg, hogy ami tetszett, ahhoz milyen hasonlók vannak a könyv oldalán.
2023. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aki eddig még nemigen olvasott, az ne MÁraival kezdje. Olvasd el az Üvöltő szeleket, utána a többi könyvet fogom ajánlani.
2023. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én Jack London A vadon szava c. könyvével szerettem meg az olvasást.
2023. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!