Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi után...

A Szent Johanna Gimi után melyik Leiner Laurás könyvet olvassam?

Figyelt kérdés

nov. 7. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
A Bexi sorozatot ajánlom.
nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dinnye2 ***** válasza:
84%
Olvass egy más írótól és csak aztán olvass újra LL-t, mert könnyen beleragadhatsz ebbe a light stílusba. De a Bábelt nagyon ajánlom. Az tőle a kedvencem.<3
nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
IOV könyveket. SZJG után ezt olvastam, nagyon imádtam. Talán a Random, amit ajánlani tudok.
nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Iov Bábel Bexi
nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
77%
Én először A szent johanna gimit olvastam aztán az IOV
nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bexi sorozat, majd IOV 1 és 2. Trilógia. Az utóbbinál amúgy nem számít a sorrend. Az 1. szomorúbb, a 2. vidámabb
nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Attól még a versenytábornál valamennyire számít a sorrend, mert a II. trilógia csapata és eszméje ráépül az elsőre. Teljesen vidámabbnak sem mondanám a II-t, mert eléggé kemény témája van a sötét billoggal.


Egyébként 16 éves kortól vagy kicsit érettebbként 14-15 éves kortól én ajánlanám sorban haladni és kicsit szigorúbban 16 évhez kötve végére hagyni a Közhelyeket. Például amennyire jó volt a Bexi, utána annyival jobb volt a versenytábor és a versenytábor II. még azt is megütötte.


35/F

jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én a SzJG sorozat után a Mindig Karácsonyt kezdtem el, azt nagyon ajánlom, de a Bexit is elkeztheted
jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű
jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Twilight.fangirl ***** válasza:
53%

Szia! Én nagyon ajánlom a Bexi sorozatot, A Bábelt, A Randomot.

Az IOV nagyon szomorú,ezért az nem egy könnyed olvasmány, mint például az SzJG.

Leiner Laura könyveiben mindig van kissé depressziós rész amikor a főszereplő összezuhan,aztán az élete ismét jó lesz.

Ahány könyv annyi féle karakter.

jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!