Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG fanok! Az SzJG 8. könyvéb...

SzJG fanok! Az SzJG 8. könyvében Reni ott alszik Corteznél . Leiner Laura sajnos egyáltalán nem részletezte, hogy mi történt. Írnátok nekem sztorikat erről?

Figyelt kérdés
Légyszi linkeket ne küldjetek, az összes sztorit elolvastam itt ezzel kapcsolatban, vmi újat szeretnék!

nov. 19. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
11-13 évesek szexfantáziáit akarod olvasni és azon élvezkedni?
nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válszokat várok...
nov. 19. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Azért nem részletezte, mert Reni sokat evett, hányingere volt és aludt. Nem történt semmi, nem tudom milyen válaszokra vársz.
nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehet én fogalmaztam rosszul. Amikor másodszor aludt ott, arra vagyok kíváncsi.
nov. 19. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Hogy a kérdésedre válaszoljak: nem, nem írnék neked ilyen sztorit. LL azt a részt pont jól írta meg és direkt nem részletezte, erőltesd meg a fantáziádat.
nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Bocsi,de a #1 jól mondja. Ha nem ezt akarod, akkor mit?

+Ha ötletet akarsz meríteni, olvass Colleen Hoovert.

dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Twilight.fangirl ***** válasza:

A kalauz olvasása közben rájössz.

Egyébként Laura szerintem ezt a fantáziára bízta. És a könyveit már a 11 évesek is olvassák nem tesz bele olyan jeleneteket, amire a legtöbb olvasó gondol. Mert képzeljük úgy ahogy szeretnénk.

Remélem segítettem :)

jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De egyébként csak az SzJG alacsonyabb besorolású 12 évtől, a többi már 14+ és főleg 16+ között váltakozik.
jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!