Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Találtam egy pályázatot, de...

Találtam egy pályázatot, de nem írnak semmot sem róla, hanem elő kell fizetni, tudok segíteni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az, de nem találol bővebb információt sehol sem



dec. 9. 10:48
 1/6 Thunderfairy ***** válasza:
86%
Én már ott, az első mondatba, abba is hagytam az olvasást hogy fel kell íratkozni a hírlevélre.
dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már ez az oldal is egy botrány.
dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 b1812567 ***** válasza:

Biztos, hogy átverés. Egyébként is, ha lenne ilyen pályázat, az nyilvános lenne, szóval egyszerű kereséssel magad is megtalálnád.


De már az is gyanús, hogy akkora díjat írnak ki, ami egy ismeretlen, első kötetes magyar szerző esetén biztos ráfizetéses lesz.

dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig ez az oldal normális volt... De úgy tűnik fizetőssé tették. Nagy kár, mert szerintem senki nem fog előfizetni.
dec. 9. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Pályázatmenedzser?

Azok a pályázatok, amiknek a nyereménye jelentősebb csak az előfizetők részére elérhetőek általuk.

Vannak továbbra is ingyenes pályázatok.

dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a pályázatnekem.hu figyelőre fizettem elő ,egy évre .

Háromszor hívtak egy év alatt .

Adatot egyeztettek .

Pályázat sehol .

Jól nézd meg hol és mire fizetsz !

dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!