Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen fantasy könyvet ajánlan...

Milyen fantasy könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék ólvasni olyan high fantasy (tehát egy kitalált középkor szerű világban játszodó) könyvet. Amiben NAGYON SOK KARDPÁRBAJ van. Nincs benne szex, szerelem vagy bármilyen emberek iránt érzett pozitív érzés. Csak mágia, kaland, szőrnyek, és nagyon sok akció.

#high fantasy #Sok kardpárbaj, és akció #Ne legyen benne szerelem, és szex #Legyen benne kaland, mágia, szörnyek #Legyenek benne másfajú lények is #Középkór szerű kitalált világ
dec. 12. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

J. F. Brink - Defiance the fall


Bár nem tudom angolul ovlasol-e könyvet mert csak angolul van ez jelenleg, fantasy könyv sorozat, jelenleg 11 résznél jár, elég gyorsan adja ki az író a részeket kb fél évente egy könyv kb 700-1000 odlal

dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Soman Chainini - Jók és Rosszak iskolája 1-8 + A kezdet kezdete

1. Fantasy: Igen, teljes mértékben

2. Középkorszerű: Lovagok, hercegnők, boszorkányok, ogrék...igen

3. Kardpárbaj: Van benne bőven

4. Szex: Nincs, egyáltalán

5. Szerelem: Minimálisan, de nincs viszonyozva.

6. Emberek irányt érzett pozitív érzés: Barátság az van.

7. Mágia: Erről szól főként, szóval rengeteg

8. Szörnyek: Szint úgy.

9. Kaland, akció: Van miért izgulni e téren, az tény

Még csak az 1. részt olvastam és a 2. felét, szóval ezekhez viszonyítva írtam. Nem teljesen felel meg, csak 90 %-ban, de döntsd el te.

dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bar minimalis erzelem van bennw, de sztem fantasyban alapmu:

R.A.Salvatore: Otthon, szamizott , menedek. Ez a sorozat elso 3 resze, ha ezek megvoltak, keresni fogod a tobbit.

dec. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Jók és Rosszak iskolája... :D Az aztán a kemény, akciódús fantasy.
dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!