Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc Colleen...

Melyik a kedvenc Colleen Hoover könyvetek és miért? Leginkább kiknek ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés

dec. 16. 21:57
 1/2 anonim válasza:

Én Colleen Hooverben azt szeretem a legjobban, hogy a romantikán túl minden könyvében megjelenik valamilyen fontos téma pl. családon belüli bántalmazás vagy ehhez hasonló dolgok

Nekem a kedvencem az a November 9 volt, egyszerűen nem bírtam letenni annyira magába szippantott és sose tudtam mi fog történni, mindig jött valami meglepetés/ fordulat.

Én olyan 16-17 től felfelé ajánlanám mert szerintem a fiatalabbak annyira nem tudnák jól értelmezni a mondanivalóját a könyveinek

jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyedül a Confess tetszett, utána már unalmas volt minden tőle. Azoknak ajánlom, aki képes 20-szor elolvasni egy könyvet, mert ha vki CoHo minden könyvét el akarja olvasni, az kb így fog járni, hogy 20-szor elolvassa ugyanazt. Leiner Laurára szokták mondani, hogy minden könyve ugyanolyan, de ő legalább szórakoztatóan ír, CoHo meg kb olyan vontatottan, hogy minden mondatán úgy érzem, mintha 1 tonna súly lenne rajta, ami a szememet visszahúzza az előző mondatra. Konkrétan gondolok rá és megesz az unalom.
febr. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!