Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvek amik ezekre hasonlítanak?

Könyvek amik ezekre hasonlítanak?

Figyelt kérdés

Olyan könyveket keresek amik el tudnak repíteni a középkorba (de nem történelemkönyvek :3) az még jobb ha van benne mágia is


Olvastam On Sai: Apa, randizhatok egy lovaggal? könyvét és az nagyon tetszett


Ezek a könyvek már megvannak de még nem olvastam őket:

William Marshal: A legnagyobb lovag

Anna Hope: A bálterem

Gemma Doyle: Rettentő gyönyörűség, Lázadó angyalok



dec. 18. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb fantasy a középkorban játszódik , amikben vannak királyok, mágusok, boszorkák, én is ezeket szeretem, amiket te írtál még nem olvastam.

Üvegtrón sorozat is nagyon jó abban elfek is vannak.

dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha sima történelmi és ifjúsági:

Thea Beckman: Keresztes ​hadjárat farmerban



Ha mágia is van benne, akkor On Sai Vágymágusok sorozata. Ez is középkori fejlettségű világ.

dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gárdonyi Géza - A láthatatlan ember
dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bjorn Andreas Bull-Hansen: A viking

Ebben egy viking történetét beszéli el 12 éves korától, de úgy, hogy a legapróbb részletekig megismerjük közben ezt a különleges világot, a vikingek életét, a mindennapokat a hajókészítés részleteitől az állatok etetéséig, miközben megtanuljuk a vikingek ethoszát, azt a különleges ékközösséget és hiedelemrendszert, amely szervezi ezeknek az embereknek az életét, amelynek köszönhetően bármikor meghalnak a másikkal és a másikért. Megtudjuk, mit jelent nekik a bátorság, mit jelent nekik a gyávaság... stb

dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
V. G. Jan - Dzsingisz ​kán/Batu kán/A tatárjárás
dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!