Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fantasy könyvek jól kiépített...

Fantasy könyvek jól kiépített a témán belül realisztikus világgal?

Figyelt kérdés
Semmi young adult és társai, illetve rengeteg könyvet olvastam a témában, ha lehet ajánljatok sokat hátha lesz ismeretlen.

dec. 23. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én angolul olvasok, szóval vegyesen ajánlok. Meg nyilván angolul könnyebb újat mondani.


John Gwynne - Bloodsworn Saga (van magyarul, de még nincs vége)

Fonda Lee - Greenbone Saga (van magyarul)

Anthony Ryan - Draconis Memoria (van magyarul)

Jonathan French - The Lot Lands (csak angolul)

Josiah Bancroft - Book of Babel (csak angolul, de van egy új sorozata is, a The Hexologists, még csak 1 könyv, de én imádtam)

Larry Correia - Saga of the forgotten warrior (angolul)

dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a John Gwynne és Anthony Ryan könyveket olvastam, az angol meg nem megy úgy, hogy könyveket is olvassak.
dec. 24. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek csak angolul vannak, eléggé high fantasy:


J. F. Brink - Defiance of the Fall - ez jelenleg 11 résznél jár, 3 havonta jönnek ki részek, elég gyorsan dolgozik az író, egy könyv 700-1000 oldal kb


Shirtaloon - He Who Fights with Monsters - itt is 11 résznél jár, ez viszont lassabban jön ki talán évente 2-3 könyv jön ki, itt is egy könyv 700-1000 oldal kb

dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk 3 havonta 1000 oldal, nem tudom mennyire lehet minőségi. Látom ezek ilyen online feltöltött dolgok, ami nem gáz, de nem akarom elhinni, hogy minden szerkesztés nélkül évi több ezer oldal mind annyira jó lenne.
dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
eléggé sok fantasy könyvet olvastam én is, és igen én is ilyen véleményen voltam, de sokkal minőségibb ezek mint amiken ülnek az írók több évet, mint a kedves rr martin aki már nemtom hány éve ül a könyvén
dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!