Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi volt a legrosszabb könyv...

Mi volt a legrosszabb könyv amit valaha olvastatok??

Figyelt kérdés
dec. 30. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Michael Finkel-Az eszaki-to fantomja..

Fel is adtam kb 30 oldal után.

Már azt sem tudom miről szolt,csak azt tudom,hogy jó szar volt

dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert ahhoz végig kellett volna olvasni. A rossz könyveket azonban kb. 20 oldal után abbahagyom.
dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kitana. ***** válasza:
100%
Az Idő Ura, pedig érdekesnek tűnt elsőre, de borzasztó unalmasan volt megírva.
dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Karen M. Mcmanus Lehull a lepel (One of us is lying) c. könyve.

Főként a csalódás miatt. Ez előtt olvastam az írótól a Tartsd meg a titkot (Two can keep a secret) c. könyvét, ami zseniális volt. Ezáltal kialakult bennem egy kép az írónőről, amit nem teljesített. Egy krimire vártam, helyette egy rakás tini életébe láthattam volna bele, ha elolvasom. De a negyedénél abba hagytam.

Azonban a második része, a Most te következel (One of us is next) c. könyv kár pótolt. És még az első rész elolvasása nélkül is értettem. Na az remek alkotás lett.

dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Leigh Clark: Húsevő.

Kb. egy Asylumos trash-film könyvben.

dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Holtversenyben Paulo Coelhotól az alkimista, veronika meg akar halni, és valami harmadik aminek már a címére sem emlékszem ("nemtudomanevét folyó mellett sírtam")
dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiadóban dolgozom. Magánkiadásban megjelenők kózött nem egy olvashatatlan hülyeséggel találkoztam.

Az egyikből idéznék:

Isten most azt is kimondja, hogy isten nem csak azt az embert nem akarja nem szetetni, aki istent nem szereti, de azt sem akrajs nem szeretni, aki istent nem akarja szeretni.

És ez ismétlődik 300 oldalon.

Nehéz lenne alulmúlni.

dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7# Az idézetedben eredetileg is ilyen helyesírási hibák vannak, vagy azt csak te írtad el véletlen?

Mert ha eredetileg, akkor elég fura lehet hogy komolyan gondolta a kiadást.

dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8. Rossz a szemem, mellébökök stb. Nem mentségként írom, csak magyarázat. Ez az ember elmeháborodott.
dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9# Akkor legalább helyesen írni tud. Csak tartalmasan nem.

Csak ezért kérdeztem, nem azért hogy bántsalak. Nem szoktam az ilyenen fennakadni, csak most nem tudtam eldönteni hogy az "író" volt-e ilyen analfabéta, vagy a véletlen műve volt.

De akkor véletlen.

dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!