Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tetszett a Papírhajók...

Hogyan tetszett a Papírhajók napkeletről című könyv?

Figyelt kérdés

Papírhajók napkeletről című könyvet olvastam el 2 nap alatt. Tetszett is nagyon, viszont van pár kérdésem amit nem nagyon válaszolt meg s könyv:

1. Haruki feljelentette végül azokaz az embereket, akik megkeserítették a fiatalkorá,mert ha nem az nekem picit igazságtalannak tűnik Harukival szemben

2. Ryo végül feladta magát, mert igazából nem volt a könyvben nyoma, hogy megtette volna (lehet csak én nem figyeltem)

3. Végül összejöttek a végén ugye, mert nekem eléggé lecsapottnak tűnik a könyv így.


Amúgy ennek ellenére nagyon jó volt a könyv 2 nap alatt végigolvastam és nem tudtam letteni. 9/10es élmény volt nekem. Csak vannak ezek a kérdések amiket nem igazán értek.



jan. 4. 15:27
 1/1 anonim válasza:

1. Nem jelentette fel őket, valószínűleg olyan mélyen elnyomott magában dolgokat és remélte, hogy idővel majd könnyebb lesz elfelejteni (amit részben tényleg megtett, mert még saját maga előtt is le voltak tagadva történések), hogy semmiképp sem akart ezzel kiállni és beszélni a történtekről másoknak. A végén ugye megteszi, beszél róla, pont azért, h ne ismétlődhessen meg mással. Akik őt bántották, azok viszont úgymond nem kaptak büntetést, sajnos élték tovább szépen az életüket és fel sem fogták, mit tettek...

2. Ryo feladta magát, erről volt benne szó, és ezzel segített Kazu apján.

3. Összejöttek, igen. Haruki a végén el merte hinni, hogy Kazunak ő így is kell, így is szereti, a sérüléseivel (belső és külső) együtt, és nem kell, hogy tökéletes legyen.

jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!