Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Felnőtt könyvajánló, FLR téma?

Felnőtt könyvajánló, FLR téma?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok magyar, esetleg angol nyelvű könyveket FLR (female led relationship), BDSM és Domme/s témában? A műfaj lehet bármi, a lényeg, hogy igényes legyen.

#BDSM #Domme
jan. 5. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a feleségemet szerettem volna bevezetni ebbe a világba számos könyvet átolvastam amiket a neten találtam (amazonon van egy tonna, letölthető ebook formátumban). Sajnos szinte mindegyik olyan volt mint amit felizgult férfiak írnak. Még amit látszólag nők írtak, az is túl komolyan vette magát, és nem akartam h elriassza a feleségemet.

Egy normál FLR kapcsolat egészen egyszerűen arról szól, hogy felcserélődnek a "tradicionális" szerepek, ezen felül meg persze a hálószobában történhet ez-az, de az már a bdsm része. Sztem nem minden BDSM kapcsolat (ahol a férfi a szub) FLR és nem minden FLR-ben kap helyet a bdsm. Ezekben a könyvekben folyton előkerült a fenekelés, különféle büntetések, stb. Ez izgalmas téma annak akinek bejön az ilyesmi de el kell mondanom, immár 5 éve élek FLR kapcsolatban és nincs napi szintű fenekelés, büntetés, és szerencsére bugyit se kell hordanom...

jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Számomra pont a BDSM rész, ami “otthonos”, de az ágyon kívüli, úgynevezett valódi FLR felosztása eléggé homályos. Tudnál mesélni a ti kapcsolatotok milyenségéről és hogy mikor alakult ez ki, miért akartad a - feltételezem - későbbiekben bevezetni a feleséged ebbe? Miben másabb most a házasságotok, mint előtte volt és miben különbözik egy nem FLR-hez képest? Sokat segítene, hogy megértsem saját magam.
jan. 12. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!