Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ana Huang Twisted Games c....

I am Nephilim kérdése:

Ana Huang Twisted Games c. Könyvét el lehet olvasni az első rész olvasása nélkül?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy az első részt elolvassam, van valami összefüggés a könyvek között? Mármint történetbeli összefüggés.

#könyv #Ana Huang #Twisted Games #Twisted loves
jan. 8. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Négy könyv van a sorozatban, mind a négy egy másik lánynak a szemszögéből játszódik, viszont mindannyian szerepelnek az összes könyvben. Időrendi sorrendben halad, lehet hogy lesz pár rész amit nem teljesen fogsz érteni, illetve az első könyvet lespoilerezi.

Így is el lehet olvasni, de szerintem élvezhetőbb, ha az elsővel kezded. Tudom, hogy mindenki azt mondja a második sokkal jobb, de nekem az első is teszett.

Remélem tudtam segíteni :)

jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh, értem. Nagyon szépen köszönöm a segítséged.🤗
jan. 11. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen :D
jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Én nem sorrendben haladtam, szerintem ígyis teljesen érthető volt. Spoiler így volt benne, de amúgy mindent lehetett érteni.
jan. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!