Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire fogná meg a figyelmed...

Mennyire fogná meg a figyelmed egy ilyen fülszöveg? Megvennéd az adott könyvet?

Figyelt kérdés

Egy lány, mélyre ható traumával.


Tudod milyen érzés szeretni és szeretve lenni? Mikor a szüleid megdicsérnek, támogatnak, bíznak benned. Mikor valamit elrontasz, de anyukáddal bármikor megbeszélheted. Örömmel mész haza, várod a szünetet, hisz az iskola maga a pokol számodra. Sok barátod van, akik minden vicceden nevetnek, bárhová veled tartanak. A tökéletes párt keresed, aki kedves, intelligens, határozott, vicces.


Akkor most képzeld el az ellentétét. Mert ez a lány ilyen.



Egy ilyen téma mennyire lehet jó?



jan. 19. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Én nem venném meg.
jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1 Kifejtenéd miért? Ezzel nem megyek sokra. Építő jellegű kritikákra vártam.
jan. 19. 20:14
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Pusztán csak ezért mert ez a téma nem az én világom.
jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1, #3

Köszi a véleményed. Számítottam rá, hogy lesz akit nem érdekel ez a téma, zsáner.

jan. 19. 20:19
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem keltette fel az érdeklődésemet, mert azon kívül, hogy rossz a családi háttere a lánynak és nincsenek barátai, semmi nem derül ki a könyvről. Számomra ez kevés, kell valami cselekmény is, amiről semmi nem derült ki, pedig pont az dönti el, hogy beleolvasnék vagy tenném is vissza a polcra a könyvet. Ha ennyi lenne a fülszöveg, nem érdekelne. Van rengeteg másik könyv hasonló témában, kell valami plusz, hogy a tiédet válasszák.
jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
NEM, ez nem keltené fel a figyelmemet, ez kb egy tininyafogás, ez még eredetiben sem érdekes, könyvként végképp nem. Másrészt ebben semmi sincs a cselekményröl, a sztoriról, oylasmiröl, ami miatt kiváncsi lennék a történetre.
jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Tipikus történet egy lányról,akit nem szeretnek,szerencsétlen,majd jön a herceg a fehér lovon és megváltoztatja a lányt.

Kitaláltam?

jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7#

Nem szereti a családja. Nem szerencsétlen, sőt tehetséges. És a főszereplő részéről semmi szerelmi szál nincs benne. Szóval...nem.

5, 6

Köszönöm, változtatni fogok a fülszövegen akkor, hogy több infót tartalmazzon a történetről.

jan. 19. 21:57
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

"A tökéletes párt keresed, aki kedves, intelligens, határozott, vicces."

Bocsi, ennek milyen az ellentéte? Direkt pusztuló agysejtű, megbízhatatlan drogost keres vagy mi?


Ezt leszámítva sem fogott meg a fülszöveg. Van nekem elég bajom, nincs szükségem arra, hogy szabadidőmben is nyomort olvassak. Tényleg jobb lenne több infó a lányról (ebből pl. nem derül ki, hogy tehetséges bármiben is), illetve a cselekményről.

jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9 Köszi a te véleményedet is.

Arra gondoltam, hogy egyáltalán nem akar magának párt. És ezért se állja meg a helyét a szőke herceg fehér lovon történet, ami egyébként kifigurázásra kerül a könyvben. Na mindegy, összeszedem a gondolataim az újításokkal kapcsolatban.

jan. 19. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!