Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen mennyiségben olvastok...

Milyen mennyiségben olvastok fantasy novellákat?

Figyelt kérdés
A szavazáson kívül is érdekel minden a novellafogyasztási szokásaitokról: mennyire élvezitek őket, adnak-e bármi pluszt a regényhez képest, stb.

jan. 24. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Nem vagyok fantasy rajongó
Fantasy regényt olvasok, de novellát egyáltalán nem
Évek telnek el, amíg elolvasok egy újabb fantasy novellát
Minden évben olvasok fantasy novellát, de inkább online, kiadott gyűjteményben nem
Minden évben olvasok fantasy novellát, és szívesen veszek antológiát is
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
0.0 %
jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Semennyit sem.
jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DeMoR ***** válasza:
50%

Nos az asztali szerepjátékokhoz, inkább rendezvényeken, szokott lenni, akár több is, mint hangulatkeltő (a játékhoz). S mivel több rendezvény is van, ezért többszőr egy évben.


Olyat el tudok képzelni, ha népszerű! világban (lehet saját is, csak azt már nehezebb eladni), s úgy egy kötet sok novellával, érdekes lehet embereknek.

Mondjuk, ha Ynev-hez írsz, ami ugye a MAGUS világa, akkor lehet lenne pár fan, akik vennék, akár fizikai példányban is. De akár a StarWars, Cyberpunk, Tolkien, Lovecraft, stb..


Én személy szerint nem szoktam olyan könnyen neki ülni olvasni (nyilván a mű szintű olvasásra gondolok, tehát novellák, könyvek.), mert nem vált szokássá gyerek koromban sajnos. De hangoskönyveket mostanában már hallgatok. (Egyenlőre még Youtube-on.)


23/F

jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem az antológiákat, de ritka az olyan, ami igazán jó. Most is épp egy varázsló tematika köré épített válogatást olvasok, de őszintén, elég gyászos.
jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeretem az antológiákat.


A novellák előnye, a regényekkel szemben, hogy nem nagyon lehet őket túlírni. Illetve egy-egy önmagában kérek történt végére érek viszonylag gyorsan és ha épp megcsömörlök a műfajtól, gond nélkül félretehetem anélkül hogy félbehagynám.

jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!