Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Bookline-os rendelésnél...

Ha Bookline-os rendelésnél minden könyv "Összekészítés alatt" van van mától, akkor van még esély arra, hogy pénteken már megjön Marosvásárhelyre (Románia)?

Figyelt kérdés

16.-án rendeltem.


A várható kézbesítés 2024.01.29.


De mikor rendeltem, legtöbb 6 - 8 munkanap volt a szállítási idő könyvenként.



jan. 24. 14:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha a fuvarozó cégtől kapsz értesítést akkor megjöhet.
jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy aznap mikor összecaomagolják, el is küldik Alsónémedibe. Másnap este Szebenbe érkezik (Șelimbăr). És következő nap reggel megkapom. Szászrégenben lakom.

Általában a rendelés napján vagy a rá következő nap csomagolják össze, mivel olyan könyveket rendelek amelyiknél azt írja, hogy 1-2 nap a szállítási idő. De olyan is volt, hogy 4-6 nap volt a szállítási idő, de azt is másnap elküldték. Szerintem az, hogy mikor teszik fel a postára, tőlük függ, a szállítási idő hozzám mindig 2 nap

jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A várható kézbesítés 2024.01.29."


Ha ők azt mondják, hétfőre várható, akkor miért várod péntekre?

jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért mert addig a könyvek szépen sorban "feldolgozás alatt"-ból (a termék beszerzése folyamatban) átváltottak "összekészítés alatt"-ra. Szóval az összes rendelt könyv már azért megvan nekik (sok az antikvár könyv). Így meg kicsit irreálisnak éreztem azt a hétfői napot.
jan. 25. 18:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül még a várható kézbesítéshez viszonyítva is késett. Tegnap délután jött meg.
febr. 1. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!