Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a Drarry fanfiction?...

Melyik ez a Drarry fanfiction? (fake dating)

Figyelt kérdés

2018ban olvastam egy Drarry (Draco Malfoy es Harry Potter) fanfictiont, nem emlékszem milyen oldalon. Annyira emlékszem belőle, hogy az elején Lucius össze akarta hozni (vagy talán házasságot akart de nem emlékszem) valami nővel Dracot. Ezt a Roxfortban beszélték, ott mondta neki, Draco pedig rögtön nemet mondott, azt hazudta, hogy már együtt van valakivel. Lucius kérdezte, hogy kivel, és Draco elment, mondván, hogy megmutatja. És az első ember akivel Draco a folyosón találkozott az Harry volt, aki beleegyezett, hogy úgy tesz az apja előtt, mintha együtt lennének. Aztán azt hiszem volt valami olyasmi, hogy Lucius csak akkor fogadja el a kapcsolatukat ha bizonyos ideig együtt vannak, de erre nem emlékszem pontosan.

Nagyon sok 18+os jelenet volt benne.

Tehát először ilyen fake dating aztan nyilván egymásba szerettek. Én ezt magyarul olvastam, de elvileg csak fordítás volt, angolról. Aki küldte nekem még anno ezt a fanfictiont az azt mondta, hogy Angliában nagyon híres, könyvben is tervezik kiadni, vagy talán ki is adták.

Valaki tudja esetleg, hogy ez melyik lehet?



jan. 24. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a magyar fordítása, ha erre gondoltál, de nincs a teljes lefordítva, és ha jól tudom bizonyos részeket is kihagytak belőle.

jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ez az!! nagyon nagyon köszönöm, régóta kerestem! :)
jan. 24. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Off, de könyvben nem fogják kiadni, mert minden HP-s jog Rowlingé.
jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Hivatalosan igen, de rengeteg nagyon népszerű ficet meg lehet venni könyvkötött formában, lásd pl. Fallout: Equestria (ami egy Fallout x My Little Pony crossover). Hagyományos értelemben nincs kiadva, könyvesboltban nem találod meg, de magánkiadásban elérhető.
jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!