Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen műfajban írtok?

Milyen műfajban írtok?

Figyelt kérdés

Regény, dráma, ha verset akkor többnyire milyen verseket?

Írtok balladákat, eposzokat, színdarabokat, vagy ezek már teljesen kihalt műfajok?

Jelent már meg kötetetek?



jan. 30. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy (ál)önéletrajzi kötetem jelenik meg hamarosan a sógoréknál. Egy horror történetemet most fordítják.
jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én regényeket írok, többnyire (nem nyálas és csöpögős) romantikus stílusban. Eddig 3 könyvem jelent meg, írom az újat, csak kevés az időm.
jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Regény, esetleg kisregény.

Semmi másban nem vagyok jó. :D Próbálkoztam drámával és forgatókönyvvel is egyébként.

jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Regényt és verseket írok. Két versem már meg is jelent. A verseimnek szinte mindegyike más témában íródik.
jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Regényt (duológiát). Nem, még nem jelent meg 1 könyvem se.
jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy NA, lélektani regényt írtam. Jelenleg bent van egy pályázaton. Viszont be kellett látnom, hogy a fiatalabb korosztály megszólítása nekem jobban megy. Az NA regényem javításakor vért izzadtam, hosszú folyamat volt, mert egy nagyon komoly, felnőtt témát választottam, de az írói hangom viszont túl fiatalos volt hozzá. Össze kellett hangolnom a kettőt.

Alapjáraton nem érzem magam gyerekesnek, elboldogulok a nagybetűs életben, mégis van valami cserfes tini beütése az írói hangomnak, amit ugyan le tudok vetkőzni, de nagy fokú odafigyelést igényel. Most YA, fantasy regényt írok, és úgy érzem, jobban zsigerből jön. Ebben is van kihívás, mert fel kell épútenem egy fantasy világot, de úgy érzem, egészen egyedire sikeredett. Nagyon szerettem írni a másikat is, a javítási folyamatot is élveztem (az már más kérdés, hogy sikerült-e jól kijavítani.), de otthonosabban érzem magam az újonnan írt regényemben.

febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helytörténet, történelem.
febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!