Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Libriben vettem egy e könyvet...

Libriben vettem egy e könyvet így online aztán hiába töltöm le mégse tudom megnyitni hogy lehet megkeresni?

Figyelt kérdés

jan. 31. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz a "nem tudom megnyitni" alatt? Hibát ír? Vagy csak nincs formátumhoz társított programod ami azt kezeli, így a rendszer nem tudja mivel megnyitni? Ahhoz csak le kell tölteni egy megfelelőt.

Mit akarsz megkeresni? Letöltéskor nem történik semmi, nem kapsz fájlt a letöltési mappába, nem reagál az oldal, nem indítja el a letöltést?

jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizonyára úgy működik, mint a Líránál. Ott én szoktam rendszeresen venni ekönyveket, és mikor rákattintasz az Epub vagy a Mobi fájlra, akkor az szépen letölt, és a letöltések mappádban landol. Ezt követően, ha van epub vagy mobi olvasó program a gépeden, akkor megnyithatod, és már olvashatod is. Remek választás ehhez az ingyenesen elérhető Sumatra PDF, vagy ha véletlenül titkosítva lenne, mint a Google Play könyvek által biztosított könyv (jellemzően ez egy .ACSM kiterjesztésű fájl), akkor az Adobe Digital Editions nevű programra van szükséged, és ő kiiktatja a másolásvédelmet, és egy titkosítatlan epub vagy pdf vagy más olyan fájlt kapsz, amit beletuszkoltak. De kötve hiszem, hogy a Libri ilyenekkel fog szórakozni.
jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen telefonod van?


Nekem Huawei, és hiába telepítettem le minden szükséges adatot, nem engedi megnyitni, mert a Huawei nem támogatja a Google-t. Lehet ez a baj.

jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kriszpo ***** válasza:
febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kriszpo ***** válasza:

3-as nem telefon, hanem operációs rendszerfüggő (android, ios, ...). Nem kell hozzá a Google sem.

A kérdés, hogy az e-könyv amit meg szeretnél nyitni, az milyen formátumú és milyen operációsrendszer fut a telefonon.

Kizárólag e-könyvekhez használt formátumok:

.azw: az Amazon Kindle e-könyv-olvasó dokumentumformátuma, másolásvédett

.mobi vagy .prc: a platformfüggetlen Mobipocket Reader alkalmazás dokumentumformátuma.

.epub: platformfüggetlen formátum széles körű formázási lehetőségekkel.

.pdb: a Palm OS-ra kifejlesztett eReader szoftver dokumentumformátuma.

.lit: a Microsoft Reader formátuma.


Ezenkívül lehet word (doc, docx), txt vagy pl az egyik legnépszerűbb formátum, amit nem csak e-könyvekhez használunk: .pdf

febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!