Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan könyveket,...

Ajánlanátok olyan könyveket, melyekben egy lány beleszeret egy rosszfiúba?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyan könyveket (de a filmek és sorozatok is jöhetnek), amelyekben a pasinak a stílusa Damon Salvatore stílusához hasonlít? És mondjuk van benne sok romantika a szóban forgó srác és egy lány között. Tudtok ilyen könyveket?

febr. 12. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
J.L Perry-Rohadék
febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából én ajánlanék minden olyan fantasy könyvet amiben moraly gray karakter a szerelmi érdeklődés és elég sok ilyen könyv van mostanában.

Nekem a személyes kedvencem Stephanie Garbertől a Volt egyszer egy összetört szív. Ez egy trilógia és imádom benne a pasit. És persze Damont is. Ugyan ettől az írótól a Caraval trilógiában (ez az előzménye a másiknak) is mondhatni rosszfiúk a pasik.

És még egy másik ami hirtelen eszemeb jut és van belőle sorozat és könyv is az a Shadow and bone. Ebből Kaz Brekker szerintem aki nagyon ikonikus és ő a Six of crows és a Crooked kingdom könyvben szerepel.

Még egy könyv amit most olvasok az Ali Hazelwood-tól a Szerelem képlete. A srác inkább csak bunkó, de ez is egész jó. És ez már teljesen romantika.

Még négy ilyen romantikus könyv a Twisted sorozat. Még nem olvastam,de négy különböző románc van a könyvekben és a szerelmi érdeklődések ezekben tényleg durvák, de bármit megtennének a lányért a végére.

febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
febr. 12. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Bree Despain: Fehér farkas

J. L. Armentrout: Luxen

Kelly Oram: Sz mint szűz

Kresley Cole: Méreghercegnő

Rachel Hawkins: Hex hall

Simone Elkeles: Tökéletes kémia (3 különálló rész)

Wendy Higgins: Angyali gonosz

Tahereh Mafi: Ne érints

febr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lucy Score: Amin sosem leszünk túl
febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jamie McGuire - Gyönyörű ​sorscsapás
febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!