Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rossz fényt vet egy könyvre,...

Rossz fényt vet egy könyvre, ha az Álomgyár kiadó adja ki?

Figyelt kérdés

Korábban ha jól emlékszem, kiadtak mindent pénzért.

Ha ma is ezt teszik, akkor inkább ciki, ha egy könyv ott jelenik meg, és hátránnyal indul. Jól gondolom?


márc. 8. 18:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, ha ez igaz amit írtál, akkor nyilván beleolvasok előtte a könyvbe (hisz az első oldal alapján is sokat meg tudsz állapítani belőle), hogy milyen. Ha jó akkor átmegy a "vizsgán". Ha rossz, akkor az meg eleve ciki.
márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Olvasd el itt a #2 kommentet:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__6389328-..


A mentalitásuk alapján eléggé igénytelenek (voltak?)

márc. 8. 20:01
 3/36 anonim ***** válasza:
2# Ettől független érvényes, amit írtam. Adhatnak ki jót is, hisz a rosszak közt is van jó és a jók közt is megbújik a rossz. Elolvasom az első oldalát, és eldöntöm megveszem-e.
márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Adhatnak ki jó könyvet, bár tény az is, hogy adtak ki szart is. Pl. a Borsa Brown álnevet használó magyar író, vagy Budai Lotti nekem egyáltalán nem jött be.


Rangos írók, mint pl. Stehphen King, vagy J.K. Rowling könyveit nem ők gondozzák.

márc. 8. 20:36
 5/36 anonim ***** válasza:

1-es és 3-as vagyok.

4# Erről nem tudok nyilatkozni, mert az Álomgyártól még nem olvastam könyvet.

márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, könyvtáros vagyok. Az Álomgyáros könyvek iszonyat népszerűek az olvasók körében, pl. Borsa Brown, Karády Anna..stb könyvek. Lehet, hogy neked nem tetszett Borsa Brown, viszont nem vagyunk egyformák. Az ő könyveit nagyon forgatják.
márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Borsa pont arra példa, hogy nem kell különösebb tehetség ahhoz, hogy valaki manapság író legyen.
márc. 8. 21:49
 8/36 anonim ***** válasza:
56%

#7

Anne L. Green műveit is nagyon szeretik. Ő is Álomgyáras.

Sienna Cole és Ludányi Bettina is Álomgyárasak, ők krimiírók, szintén nagyon olvasott szerzők.

Bartos Erika (Bogyó és Babóca) is Álomgyáras, ő gyerekkönyveket ír, szintén népszerű.


Egyébként te már adtál ki könyvet, hogy így leszólod az egyébként igen népszerű és sikeres írókat? Te mit tettél le szakmailag az asztalra ezen a téren?

márc. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

#8


Tervezek kiadni könyvet, viszont ahhoz még sokat kell gyakorolnom, mivel amit én akarok, az hosszabb felkészülési időt igényel.


De ilyen Borsa szintű könyvet bármikor össze tudnék rakni, mivel rengeteg mintám van hozzá. Annak idején elég sok telenovellát néztem, ismerem a női fantáziát is, így van elég séma a fejemben ahhoz, hogy megcsináljak egy tipikus love story-t. Az erotikus jeleneteket is elég színesen meg tudnám írni, ugyanis annak idején chat-sex-et műveszi szintre fejlesztettem, a PUA korszakban meg kifejezetten tanultam azt forrásból, hogy mik azok a szavak, amik a csajokból intenzív érzelmeket váltanak ki.

Szóval, ha azt mondjuk, hogy a Borsa könyvek egy torta, akkor minden összetevőm megvan hozzá. De nem akarom megcsinálni. Tudod, mikor csinálnám meg? Ha anyagilag nagyon meg lennék szorulva, akkor fél év alatt összeraknám, a pénzért. A törtenet magja, a karakterek kidolgozása stb. és összerakása könyv formába kb. ennyit venne igénybe


Márpedig a pénz mellett én alkotni akarok. Nekem az írás művészet. Borsa szintje meg kb. Varró Dániel, de én művész akarok lenni, ami azt jelenti, hogy kb. meg akarom közelíteni Vörösmarty Mihályt.

márc. 9. 07:58
 10/36 anonim ***** válasza:
64%

9# Költő is akarsz lenni?


Na de, lehet megírnád, de a te könyvedet nem venné senki, pedig ugyanaz a koncepció. Ami azért is van ezeknél a könyveknél, mert jókor adják ki. LL könyvei is ilyenek. De veszik az emberek, főleg azért is mert akik megveszik a könyveit, felkapják, és reklámozzák úgymond. De egy ismeretlen írótól egy 100. romantikus, tini, limonádé könyvet nem vennének meg. Szóval ha pénz szűkében vagy, se jó ötlet, mert pénzzel kell kiadni, és nem kapod vissza ugyanazt az ötletet.

márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!