Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írokat keresek, akik nem...

Írokat keresek, akik nem emlékről írnak?

Figyelt kérdés

Már a sokadik könyvvel járok úgy, hogy a tartalom alapján megtetszik, de a negyedéig is csak szenvedve érek el, és inkább nem is olvasok. Nagyon szeretem pl Vi Keeland-ot, de már nagyon unalmas, hogy minden történet lefolyása ugyanaz. Vagy pl most a lélekdokit, egy hét alatt a három részt el is olvastam. Azóta a negyedik könyvet veszem elő, de mind vontatott, múltba révedő, szenvedve haladós történet.


Van valakinek ajánlása? Igazából bármilyen műfaj érdekel, ami valós esemény is lehetne. Vagy erre valami kifejezés, hogy milyen stílusban írt könyv az, ami a jelenben játszódik, és fordulatos, izgalmas?


Amiket nagyon szerettem a fent írtakon kívül: Borsa Brown Arab sorozat, Maffia sorozat, és az Amish történet, Michel Bussi: Anya nem mond igazat. Hirtelen ezek jutottak eszembe, amiket az elmúlt fél évben sikerült találnom, és nem tudtam lerakni őket.



márc. 30. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ököljog! - Bolya Zoltán
ápr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alex Garland: A Part (kicsit durva, de én nem bírtam letenni ) Nem valós sztori de lehetne
ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!