Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok véleményt mondani a...

Tudnátok véleményt mondani a regényemről?

Figyelt kérdés

Egyszer már tettem fel ilyen kérdést erre a történetre, és kaptam is rá kritikát, most pedig a "javított" (inkább átírt, de ja) verzióra lennék kíváncsi, hogy ez milyen lett. Nem összehasonlítás érdekel, ezért sem rakok ide "előző verziós" linket, szimplán az érdekel, mit gondolnak az emberek a jelenlegi állapotról.


Urban fantasy, Budapesten játszódik, saját világos történet. A legnagyobb változás, hogy az E/1 nézőpontot közeli E/3-ra váltottam, amiben kicsit még bizonytalanul mozgok, szokom.


[link]



ápr. 8. 08:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el, kíváncsi vagyok (de nem ígérek gyors olvasást. :D)
ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja most látom a Wattpad linket... Xd
ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A fülszöveg és a prológus eleje is nagyon tetszik, mindenképpen tovább fogom olvasni! Nívós és olvasmányos iromány, szuper ötlet! Csak így tovább.

21/L

ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, elolvastam és tetszik eddig:) Követni fogom a történetet ☺️

Az E/3 a kedvenc nézőpontom, több teret add mint az E/1 :)

Jó lesz az, ügyesen fogalmazol, remek a történet felvezetése is, érdekes lesz 🙂

Hajrá!

ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tök tehetséges vagy, és a történet eddig érdekesen indul.

Az elején jónéhány zavaros mondat van, azokat javítsd. A főhős túl későn van megnevezve, E/3-ban, ha nem is az első mondatban, sokkal szerencsésebb ha az első bekezdésben kiderül a neve. De a te esetedben (mármint a mondatod dinamikája miatt) jobb lenne rögtön az első mondatban megadni a nevét.


Viszont egy kérdés: a történeted szempontjából szükséges ez a prológus? Érdekes és felkelti az érdeklődést DE érdemi esemény nem történik benne, vagy ami a folytatás fényében fontos is lehet, az is átépíthető. Az a tapasztalat hogy a legtöbb olvasó nem szereti, unja a prológusokat. Nekem ennyi alapján nem tűnik indokoltnak.


Továbbra is azt tudom mondani, hogy tehetséges vagy, csak így tovább!

ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat 💜


Kedves 5ös. Én szükségesnek érzem megmutatni ezt, ugyanis az első fejezetben egy 10 éves időugrás van, a prológus pedig infóömlesztés nélkül elmondja, miért alakult úgy a főszereplőm élete, ahogy akkor látni lehet majd, és ide tettem a horgot is, mert a főgonoszom csak később lép majd be, így lesz már eleve egy kis feszültség, plusz a motivációt is megadja ahhoz, ami majd az első fejezetben elindul.


Spoilerek nélkül ennyit tudok mondani.

ápr. 8. 16:59
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

hát engem nem nyűgözött le....

elég gyerekes és hát gyenge...nincs túl nagy elgondolás mondjuk abban, hogy a varázslatoknak emlékek kellenek és pont csak a boldog emlékek...tehát akinek nincsen jó emléke az nem tud csiribi-csiribázni.

a többi dolog is túl kevés és gyenge.

ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 De mondjuk ez egy féloldalas prológus csupán, annyira sokminden nem történt benne hogy rá lehessen mondani szerintem hogy gyenge.

:D

ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7:


Eltaláltad, ha nincs pozitív emlék, nincs mágia. Ilyen viszont ritkán fordul elő, elvégre még a legboldogtalanabb embernek is van olyan emléke, ami pozitív érzelmeket hordoz. Például látott egy szép virágot, vagy aranyos állatkát, ami egy kicsit jobbá tette a kedvét. Megsúgom, lesz a történetben olyan tündér, aki depressziós, mégis tud varázsolni, elvégre a keserédes emlékek is hordoznak magukkal boldogságot. Ez csak a prológus, maximum öt A5-ös oldal lehet, így megértem, hogy nem jöttél rá azonnal, hogy a tündéreim ezen tulajdonságával sokat fogok még foglalkozni a regény alatt, mert érdekesnek találom az érzelmek több oldalról történő megközelítését és pszichológiáját.


Köszönöm a "kifejtett" kritikát, és azt, hogy nem csak azért jöttél ide, hogy rajtam vezesd le a benned felgyülemlett feszültséget 🙂 /s

ápr. 10. 08:23
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Gondolatolvasó, fénnyel harcoló tündérek, vámpírok és vérfarkasok. A True Blood-ot kopizod. Az egész hangvétel gyermekded. A történetnek nincs jó íve. Szerintem nem jó.


Bár azt el kell ismernem, hogy formailag sokkal minőségibb, mint a nagy többség.

ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!