Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek szadista, sorozatgyilk...

Saxpianikon kérdése:

Keresek szadista, sorozatgyilkosos, nagyon felkavaró könyveket?

Figyelt kérdés
Szívesen olvasnék egy nagyon felkavaró könyvet, amit akár egy valódi sorozatgyilkos írt, vagy szimplán a könyv nagyon életűen naturalista módon belemegy az áldozatok kínzásainak részleteibe. olyan könyvet olvasnék amely vagy nagyon felkavaró, vagy annyira félelmetes, hogy hatást gyakorol rám. Nehezen hat meg bármi, ezért vágyom arra, hogy valami végre megbotránkoztasson.

máj. 15. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bret Easton Ellis: Amerikai psycho


A könyv megjelenése után figyeltette és kihallgatta az FBI az írót, mert annyira valószerűen festette le a főszereplő jellemét, viselkedését, a kínzásokat és a gyilkosságokat, hogy azt hitték, nem csak kitalálta, hanem valóban el is követte a leírtakat.


Sokaknak teszi be a kaput még Jack Ketchumtól A szomszéd lány.

máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szomszéd lányt láttam filmben, a régebbi és az új változatot is. Köszi a tippet, beleolvasok. :)
máj. 15. 23:37
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Én ajánlom Peter James-től a Kegyetlen tréfa c. könyvet.

Igaz, hogy nem sorozatgyilkosról szól a történet, de engem legalábbis nagyon felkavart.

Itt olvashatsz róla:


[link]

máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ránézek!
máj. 16. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

James Fielder: Slow Death

David Parker Rayról szól és az ő bűneiről szól nagyon nagyon részletesen, érdekes könyv. Már alapból ha tudod ki az a David Parker Ray akkor már tudhatod hogy róla a kevés információ is sok lenne.

máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Uhh hallottam róla. Erre kíváncsi vagyok.
máj. 16. 23:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Chris Carter - Robert Hunter sorozat
máj. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az max. annyira felkavaró, mint a Gyilkos elmék - és a Gyilkos elmékhez hasonlóan a profilozásra megy rá a történet elsősorban, mivel az író is az FBI-nál volt viselkedéselemző korábban.
máj. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kinek mennyire. Számomra ez is elég felkavaró volt.:)
máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Chris Carter könyveit én is ajánlom. Valóban nem sorozatgyilkos, hanem a főszereplő nyomozóhoz hasonló zseni az író, de a könyvek brutálisak, elég beteg gyilkosságok vannak benne. És az írót nem a klasszikus krimi foglalkoztatja: nem az a kérdés, hogy ki a gyilkos (arra a rutinos olvasó rájöhet), a motiváció a lényeg, hogy miért válik sorozatgyilkossá valaki?
máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!