Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyv vagy Internet?

Könyv vagy Internet?

Figyelt kérdés
Honnan szeretsz jobban olvasni ?
2010. nov. 12. 15:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hogyha mondjuk a tartalom ugyanaz akkor könyvböl vagy monitorol olvasnád inkább ?
2010. nov. 12. 15:00
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Könyvből. Monitor előtt görnyedni nem az igazi. Ölbe vett laptop se jött be, ebook olvasóhoz még nem volt szerencsém, de kíváncsi lennék rá.
2010. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Én szívesebben olvasok a neten. Sőt, olvasni nem is szeretek, sosem szerettem, de a neten már nem egy könyvet olvastam el és szerintem még azért is jobb mint a könyv, mert ha bemész egy könyvesboltba, olyan könyvet veszel meg ami van, interneten viszont ha böngészgetek, mindig olyan könyvekre akadok rá, ami pont érdekelne és akkor ott jobban elolvasom. Szóval szerintem az internet jobb.
2010. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
inkább könyvből
2010. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én a könyvet jobban szeretem olvasni, mert a monitor előtt egy idő után elkezd jojózni a szemem meg fájni :D jameg szeretek lapozni, ha gépen olvasok, ott meg sose tudom, hogy hol tartottam
2010. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
csakis könyv.
2010. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a könyv jobb. Olvastam már netről is, laptopról is e-book formájában, végülis nem volt rossz, a mai modern monitorokat már nem olyan kellemetlen sokáig bámulni.


De bevallom, inkább kényszermegoldás volt számomra a gépről olvasás, ha választanom kellene, akkor a könyvet választanám.


Akármilyen elterjedt is lesz az e-book, számomra nem adja vissza ugyanazt az élményt, mint egy könyv, amit kézbe foghatok, megszagolhatok, látom, hogy ott van a polcon. Szerintem a jó könyv érték, és nekem könyv formában igazán az. Szóval könyv. :)

2010. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én perverzmód szeretem a könyveket. Szeretem a borítót fogni, szeretem a papír érintését, de a legjobb a papír illata. Teljesen más a most megvett könyvé, ami friss és ropogós, és pl. a Légy jó mindhalálig!-é, ami még anyukámé volt, és bele van vésve az ő neve és a testvéreié. És a szaglás tudja legjobban visszahozni az emlékeket, ezért ha újraolvasok egy könyvet, olyan érzések rohannak meg, amiket leírni nem lehet.

Nerd vagyok. XD

23/L

2010. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Gépen nem olvasok könyvet. Elég egész nap a melóhelyen a monitort bámulni.

E-book olvasóm van. Én elégedett vagyok vele, szeretek rajta könyvet olvasni. Sokat ki is olvastam. A szemet nem fárasztja jobban, mint a hagyományos könyv és jó olvasni. Ügyes technikai újítás volt. Egyébként még mindig a könyv az igazi. Az az élmény, amit a könyv érintés, a lapozgatása, az illata jelent megismételhetetlen.

2010. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Százszor inkább könyvből! Max Ebook olvasó. De azok meg még nincsenek olyan fejlettségi szinten, hogy vegyek egyet. Ismerem magam:D Most vennék egyet sok pénzért, 1-2 év múlva kijönne valami új hiperszuper változat, és egyből le akarnám cserélnixD Addig is marad a könyvtár:D
2010. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!