Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Thomas Brezina könyveit hány...

Thomas Brezina könyveit hány éves korig lehet olvasni? Mikortól ciki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy könyv sosem ciki, semmilyen életkorban... De Brezinát én utoljára 10 -11 évesen olvastam, s akkor már nem kötött le, úgyhogy szerintem az úgy 10 éves korig élvezhető igazán.
2010. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még 14 évesen olvastam :D
2010. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 10 évesen olvastam, de már akkor sem tetszett, azóta a kezemben sem volt :( Nem jön be valahogy :(
2011. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan h ciki, bármelyik életkorban bármelyik könyvet el lehet olvasni, ha kellene vmi kort mondanám, azt mondanám 13, de ha több vagy és még nem olvastad, olvasd el nyugodtan, jobb késobb, mint soha
2011. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OLVASNI SOHASE CIKI! Én 12-13 évesen olvastam utoljára és tetszett, sose késő. De mondjuk ha egy 40éves elvált, háromgyerekes férfiember vagy, akkor inkább ne ezt olvasd az esti sörödnél! :) De ez vicc, tényleg olvasd ha akarod, addig ameddig jólesik. Én múlt héten egész este Ho-ho-ho-horgászt olvastam és 16 vagyok. Miért ne?
2011. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 leszek nemsokára és engem még mindig lekötnek Brezina könyvei, bár a korombeliek fullgáznak tartják, dehát a mai világban már az a menő, ha gépezel éjjel-nappal, kockulsz a PC, illetve internetes játékok előtt, facebook-on éled az életed.. Szóval ne törődj a többiekkel, ha téged érdekel és leköt, olvasd! :)
2011. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akik olvasnak, azokat általában lúzernek meg strébernek mondják (na jó, ez olyan 5-7. osztályban kezdődik, a kisebbeket még nem cikizik), de ettől még nem szabad abbahagyni!!! És hogy bizonyos könyvek milyen korban kötnek le, az szerintem személyenként változó. Aki az olvasást cikinek és bénának tartja, az biztos nem olvasott még semmilyen könyvet, legfeljebb a kötelezőket... Úgyhogy én az OLVASÁS NEM CIKI!!! elven vagyok, és csak úgy falom a könyveket. :)
2013. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!